مرکز پاسخگویی تلفنی به سوالات رایانه ای و موبایلی 9099070192 (تماس با تلفن ثابت) - 0217129 (تماس با موبایل)
تماس با کارشناس

تنظیمات اینترنت همراه اول

 • توسط : امیر حسینی سالمی
 • انتشار: 1401/05/05 - بروزرسانی: 1403/03/23
تلفن همراه اندروید آیفون

🔹تنظیمات و فعالسازی اینترنت همراه اول

در این مقاله تصمیم داریم با آموزش تنظیمات اینترنت همراه اول کاربران گرامی را  جهت فعالسازی اینترنت این اوپراتور راهنمایی کنیم. سوالاتی که کاربران برای تنظیم اینترنت همراه اول خود می پرسند اغلب  این است که:

 • چگونه تنظیمات همراه اول را دریافت کنم؟
 • چرا اینترنت همراه اول من بعد خرید سیم کارت وصل نمی شود؟
 • کد خرید بسته اینترنت همراه اول چیست؟
 • آیا امکان دریافت آنلاین تنظیمات اینترنت همراه اول وجود دارد؟


اپراتور همراه اول یکی از محبوب ترین اپراتورهای کشور ایران است که میلیون ها کاربر را  به خود اختصاص داده و از امکانات خوبی برای ارائه اینترنت برخوردار است. اینترنت های نوترینو و پرسرعت که  به راحتی با استفاده از سیم کارت  بر روی انواع گوشی های همراه قابل استفاده است در مقالات قبلی به آموزش لغو آهنگ پیشواز همراه اول پرداختیم در این مقاله نحوه فعال سازی اینترنت همراه اول را به روش های مختلف برای شما شرح میدهیم.. فعالسازی  اینترنت کار پیچیده ای نیست اما نیاز به آموزش دارد.  تا انتهای مقاله با  رایانه کمک همراه باشید تا شما را برای اعمال تنظیمات همراه اول اینترنت  یاری کنیم.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با تنظیمات همراه  اول می توانید از خدمات مشاوره کامپیوتری رایانه کمک استفاده کنید. برای تماس با رایانه کمک میتوانید از طریق تلفن های ثابت با شماره 9099070192 و از طریق موبایل با شماره 0217129 تماس حاصل فرمایید.

 

 آنچه خواهید خواند:

✅ویدیو تنظیمات اینترنت همراه اول و مراحل فعال سازی آن در اندروید و آیفون

✅آشنایی با اینترنت همراه اول

✅تنظیمات اینترنت همراه اول چگونه است؟

✅نحوه‌ی فعالسازی اینترنت همراه اول

✅کد فعال سازی اینترنت همراه اول دائمی و اعتباری

✅فعال سازی اینترنت همراه اول از طریق پیامک

✅ تنظیمات apn همراه اول در اندروید

✅دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول از طریق پیامک در اندروید

✅تنظیمات اینترنت همراه اول برای آیفون

تنظیمات دستی اینترنت همراه اول آیفون

✅دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول از طریق پیامک در آیفون

✅سخن پاياني

 

ویدیو تنظیمات اینترنت همراه اول و مراحل فعال سازی آن در اندروید و آیفون

از طریق ویدیو زیر میتوانید به صورت حرفه ای تنظیمات اینترنت همراه اول را روی گوشی خود فعال کنید.

 

آشنایی با تنظیمات اینترنت همراه اول

تقریبا همه ما نیاز به آشنایی با اینترنت همراه اول داریم چرا که یکی از محبوب ترین اپراتورهای کشور است. اینترنت همراه اول همان اینترنت نوترینو است که در انواع و اقسام مختلف بسته های اینترنتی همراه اول از جمله  اینترنت نسل سوم (G3)، نسل چهارم (G4) و G4.5  به عنوان خدمات مشترکین همراه اول  ارائه  شده است. هرجا که  اصطلاح اینترنت نوترینو را  شنیدید لازم است بدانید منظور همان سرویس اینترنت همراه اول است. اگر کاربر همراه اول باشید به راحتی می توانید با انجام دستوراتی آن  را  بر روی گوشی خود فعال کنید  نحوه  فعالسازی اینترنت همراه اول ساده است و هر شخصی می تواند آن  را انجام دهد. که در ادامه به تفضیل آموزش می دهیم.

🟠پیشنهاد مطلب: اگه شما هم جز افرادی هستی که به دنبال علت قطع شدن اینترنت گوشی سامسونگ خودتی و نمیدونی چکار کنی مقاله مذکور رو بخون که راهکارهای کاربردی خوبی گفته.

 

 آشنایی با اینترنت همراه اول| رایانه کمک

 

اگه برای راهنمای کامل دریافت تنظیمات اینترنت ایرانسل نیاز به کمک داری مقاله تنظیم اینترنت ایرانسل رو بخون بهت کامل آموزش داده.

تنظیمات اینترنت همراه اول چگونه است؟

تنظیمات و فعالسازی اینترنت همراه اول  یک فرآیند دارد. که لازم است از طریق تنظیمات گوشی تلفن همراه اندروید یا آیفون این تنظیمات را اعمال کنیم. و پس از آن  با خرید بسته های اینترنتی همراه اول  یا با استفاده از اینترنت تعرفه آزاد به راحتی می توانیم از گردش در اینترنت لذت ببریم.

 

ذخیره آهنگ از اینترنت در آیفون با | حل مشکل رایانه

 

نحوه‌ی فعالسازی اینترنت همراه اول

فعال سازی اینترنت همراه اول با دو روش انجام میگیرد.:

 1. فعال سازی اینترنت همراه اول با کد USSD
 2. فعال سازی اینترنت همراه اول از طریق پیامک

در ادامه هر دو روش تنظیمات نقطه دستیابی همراه اول را به صورت کامل توضیح میدهیم. پس با ما همراه باشید.

 

پیشنهاد مطلب: می خوای برنامه و ویدئوهای سنگین دانلود کنی نگرانی اینترنت قطع شه، به دنبال برنامه دانلود هستی مقاله ما رو از دست نده.

1 . کد فعال سازی اینترنت همراه اول دائمی و اعتباری

کد فعال سازی اینترنت همراه اول دائمی و اعتباری برای فرآیند فعال سازی اینترنت همراه اول تعبیه شده است. که از دو طریق دریافت می شود  و لازم است برای دریافت آن مراحل زیر انجام دهیم:

در قدم اول شماره گیر گوشی تلفن همراه خود مراجعه کرده و سپس کد دستوری #231*10* را شماره گیری نماییم.

 

سپس پیامی بر روی گوشی نشان داده می شود که محتوای آن  به این  شرح است نتیجه فعالسازی اینترنت همراه اول از طریق پیامک اعلام می شود.

سپس یک پیامک با سرشماره  Hamrahaval برای ما ارسال می شود. که نشان می دهد سرویس اینترنت همراه اول ما با موفقیت فعال شده است.

یکی از سوالات کاربران راایانه کمک کد استعلام اینترنت همراه اول می باشد که داخل مقاله کد استعلام اینترنت همراه اول کامل بهتون گفتم.

 

  

کد فعال سازی اینترنت همراه اول دائمی و اعتباری| رایانه کمک

 

2 . تنظیمات فعال سازی اینترنت همراه اول از طریق پیامک

در روش دوم فعال سازی همراه اول می توان از طریق پیامک برای فعال سازی اینترنت اقدام کرد. لازم است وارد برنامه پیامک گوشی خود شویم و یک پیامک خالی و بدون متن به شماره 8088 ارسال کنیم.

سپس یک پیامک با سرشماره  Hamrahaval برای ما ارسال می شود. که نشان می دهد سرویس اینترنت همراه ما با موفقیت فعال شده است.

بعد از اعمال روش های بالا فعال سازی اینترنت همراه اول با موفقیت انجام می شود . درصورتی که با هیچ یک از مراحل بالا موفق به دریافت تنظیمات نشدید لازم است تنظیمات اینترنت همراه اول را از قسمت تنظیمات گوشی تلفن همراه انجام دهید. اگر گوشی ما اندروید یا آیفون  باشد در ادامه  برای هر دو گزینه آموزش های لازم  را خواهیم داد.

اگر با اینکه اینترنت برای سیم کارتت خریدی اما نمیتونی با گوشی آیفونت به اینترنت دسترسی پیدا کنی پیشنهاد میکنم مطلب  تنظیم اینترنت گوشی آیفون از دست ندی! 

 

فعال سازی اینترنت همراه اول از طریق پیامک| تعمیر کامپیوتر در محل

 

تنظیمات apn همراه اول در اندروید

در این روش لازم است تنظیمات را به صورت دستی روی گوشی خود انجام دهیم. ممکن است نحوه اعمال تنظیمات دستی همراه اول در گوشی‌ های مختلف اندرویدی، متفاوت باشد اما مسیری که لازم است انجام دهیم یکسان است و ما در نهایت باید به تنظیمات شبکه رفته و سپس از طریق تنظیمات شبکه موبایل و با استفاده از گزینه Access Point Names یا نام نقاط دسترسی یک APN جدید بر اساس تنظیمات اینترنت همراه اول ایجاد کنیم. در ادامه به طور مثال به نحوه انجام تنظیمات اینترنت همراه اول سامسونگ با نسخه اندروید 11 می‌ پردازیم.

 • در اولین مرحله وارد صفحه Settings یا تنظیمات گوشی تلفن همراه اندرویدی خود شویم.
 • سپس از میان گزینه های موجود لازم است منو Connection یا اتصالات را انتخاب کنیم.
 • اکنون در این مرحله از اعمال تنظیمات اینترنت همراه اول ما لازم است گزینه Mobile networks یا شبکه های تلفن همراه را انتخاب نماییم.
 • حال صفحه جدیدی به ما نشان داده می شود که در این مرحله لازم است گزینه Access point name یا نام نقاط دسترسی را انتخاب نماییم.
 • حال زمان آن می رسد تا تنظیمات APN همراه اول را تعریف نماییم. در این مرحله ما باید گزینه Add یا افزودن قرار گرفته در بالای صفحه را لمس نماییم.
 • در این صورت صفحه‌ ای  باز می شود که لازم است در آن تنظیمات اینترنت همراه اول را وارد نماییم. در این صفحه تنها کافی است 2 فیلد ابتدایی را با عناوین مناسب کامل نماییم. این 2 فیلد عبارت است از:
 • Name یا نام: در این قسمت باید نام اپراتور ارائه دهنده خدمات اینترنت خود، یعنی همراه اول را به صورت MCI-GPRS وارد نماییم.
 • APN یا نام دستیابی: در این بخش نیز باید تنظیمات APN همراه اول را به صورت mcinet وارد نماییم. برای اعمال تنظیمات اینترنت همراه اول  3 نقطه قرار گرفته در بالای صفحه را لمس کرده و سپس گزینه Save را انتخاب نمایید تا تنظمیات اعمال شده ذخیره شود.
 • در نهایت یکبار گوشی خود را خاموش و روشن کرده و سپس در ادامه سرویس داده خود را فعال می کنیم. خواهیم دید که اینترنت ما متصل شده و می‌ توانیم از اینترنت همراه اول در گوشی خود استفاده کنیم.

 

تنظیمات دستی اینترنت همراه اول در اندروید| پاسخ آنلاین به مشکلات موبایل

پیشنهاد میکنیم مطلب : " هک شدن گوشی " را نیز مطالعه کنید

 

دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول از طریق پیامک در اندروید

در راهکار بعدی برای استفاده از  این روش دریافت تنظیمات از طریق پیامک ما لازم است  مراحل زیر را دنبال کنیم:

 • در مرحله اول کافیست برنامه پیامک یا همان SMS خود را باز کرده و گزینه نوشتن پیام جدید را انتخاب نماییم.
 • سپس همانند تصویر زیر مدل گوشی خود را به شماره 8088 ارسال می کنیم. به عنوان نمونه اگر از گوشی سامسونگ j5 استفاده می‌کنید باید تنظیمات اینترنت همراه اول سامسونگ j5 را دریافت کنیم که برای این منظور می‌ توانیم.
 • در متن پیامک مدل گوشی را به صورت samsung j5 به سرشماره 8088 ارسال کنیم. در این صورت درخواست ما توسط اپراتور اینترنت همراه اول بررسی شده و اگر تنظیمات برای این مدل گوشی سامسونگ وجود داشته باشد، برای ما ارسال شده و می‌ توانیم آن را نصب کنیم

 

تنظیمات اینترنت همراه اول برای آیفون

در این قسمت به آموزش تنظیمات اینترنت همراه اول برای آیفون  می پردازیم. انجام تنظیمات اینترنت همراه اول برای آیفون نیز مشابه گوشی‌ های اندروید است. و میتوانیم از دو روش دریافت تنظیمات اینترنت همرا اول از طریق پیامک و همچنین تنظیمات دستی اینترنت همراه اول استفاده کنیم.

 

✴️✴️ رفع مشکلات آفیس با کارشناسان فنی رایانه کمک  : ☎️از طریق تلفن ثابت 9099070192 و 📱 از طریق موبایل 0217129

 

تنظیمات دستی اینترنت همراه اول آیفون

می توانیم با استفاده از روش تنظیمات دستی برای اعمال تنظیمات اینترنت همراه اول در گوشی آیفون استفاده کنیم، تنظیمات دستی اینترنت همراه اول  در گوشی آیفون نیز کار سختی نیست. در این روش ما لازم است تنظیمات را به صورت دستی روی گوشی خود انجام دهیم که در ادامه به صورت گام به گام نحوه انجام تنظیمات اینترنت همراه اول آیفون را  آموزش خواهیم داد:

 • در ابتدا برای تنظیمات همراه اول ما به صفحه Settings گوشی تلفن همراه آیفون خود مراجعه می کنیم.
 • سپس گزینه Cellular را از میان گزینه های موجود انتخاب کنیم.
 • در صفحه جدید می توانیم در ابتدا Cellular Data را فعال کرده و سپس در گام بعدی منو Cellular data network را انتخاب نماییم.
 • در نهایت صفحه ای به ما نشان داده می شود که باید در فیلدهای APN موجود، APN همراه اول را به صورت mcinet وارد نماییم.
 • بعد از اعمال تغییرات عنوان شده لازم است دکمه Home را لمس کرده و از تنظیمات خارج شویم. در نهایت یکبار گوشی خود را خاموش و روشن می  کنیم. در نتیجه  اتصال به اینترنت برای گوشی آیفون شما فعال شده و حروف E، G یا 3G و… در نوار اعلان گوشی و در کنار آنتن نمایش داده خواهد شد.

 

تنظیمات دستی اینترنت همراه اول آیفون| پاسخ آنلاین به مشکلات موبایل

 

دریافت کد تنظیمات اینترنت همراه اول از طریق پیامک در آیفون

در صورت تمایل به استفاده از روش دریافت تنظیمات خودکار اینترنت همراه اول ما لازم است  مراحل زیر را دنبال کنیم. توجه کنید که بهتر است ابتدا این روش را امتحان کنیم و اگر پیامک وجود نداشتن تنظیمات در گوشی  نشان داده شد به  سراغ تنظیمات دستی برویم.

در گام اول ما لازم است وارد برنامه پیامک یا همان SMS گوشی تلفن همراه خود شویم.

سپس مدل گوشی خود را به شماره 8088 ارسال کنیم. به عنوان نمونه اگر از گوشی ما آیفون ۱۲ پرو استفاده می‌ کنید باید تنظیمات اینترنت سیم کارت همراه اول برای آیفون ۱۲ پرو را دریافت کنیم که برای این منظور لازم است در متن پیامک مدل گوشی را به صورت iphone 12 pro به شماره 8088 ارسال کنیم. در این صورت درخواست ما بررسی شده و اگر تنظیمات اینترنت آیفون وجود داشته باشد، برای ما ارسال شده و می ‌توانیم آن را نصب کنیم.

دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول از طریق پیامک در آیفون| تعمیر هدست

 

 

پرسش و پاسخ رایگان فعالسازی اینترنت همراه اول

روش فعالسازی اینترنت سیم کارت همراه اول بسیار ساده است اما پیچیدگی خودش را دارد، به همین دلیل در مطلب بالا به روش های مختلف انجام این کار اقدام کردیم. اما به هر حال برخی مواقع سوالاتی پیرامون تنظیمات اینترنت همراه اول ممکن است بین کاربران پیش بیایید که در این بخش قصد داریم به برخی از آنها اشاره کنیم.

در صورتی که شما هم با سوال خاصی روبرو شده اید از بخش نظرات با ما در ارتباط باشید. شما می توانید برای دریافت پاسخ سوال های خود از طریق تلفن های ثابت با شماره  9099070192و از طریق موبایل با شماره 0217129 با کارشناسان رایانه کمک در ارتباط باشید.

 

چند روش برای فعال سازی اینترنت همراه اول وجود دارد؟

به طور کلی 2 روش کلی برای تنظیم اینترنت همراه اول وجود دارد که به شرح زیر است و هر دو را در این مقاله به صورت کامل توضیح دادیم.

کد تنظیم همراه اول از طریق ussd  (*10*231#)

کد تنظیم اینترنت همراه اول با sms (سامانه 8088)

 

من همچنان با مشکل وصل نشدن اینترنت سیم کارت همراه اول روبرو هستم!

در صورتی که پس از انجام هر کدام از ترفند های گفته شده در آموزش همچنان با مشکل روبرو هستید، امکان دارد مراحل را به درستی انجام نداده باشید و یا سیم کارت یا گوشی شما با مشکل روبرو شده باشد.

برای رفع این مشکل پیشنهاد میکنیم با کارشناسان رایانه کمک همراه باشید تا در کمترین زمان ممکن دستگاه شما را بررسی کرده و مشکل را برطرف کنند.

 بنابراین اگر با مشکل یا سوال خاصی روبرو شده اید کافی است با شماره های 9099070192 و 0217129 با ما در ارتباط باشید.

 

 تنظیمات اینترنت همراه اول شیائومی به چه صورت است؟

فرایند اعمال تنظیمات اینترنت همراه اول گوشی های شیائومی بسیار ساده است. زیرا سیستم عامل این گوشی ها اندرویدی بوده و همگی به یک شکل انجام میشود. برای اینکار تنها کافی است نام و برند گوشی خود را به صورت اینگلیسی و کامل به سرشماره 8088 پیامک کنید. (توجه داشته باشید که نام و برند گوشی خود را به انگلیسی ارسال کنید مثلا xiaomi mi 11 )

پس از آن تنظیمات apn همراه اول در قالب یک لینک در SMS متناسب با گوشی خودتان دریافت میکنید. کافی است روی لینک کلیک کرده و تنظیمات را اعمال کنید.

همچنین این روش برای دریافت تنظیمات اینترنت سیم کارت همراه اول گوشی سامسونگ، سونی، هواوی و.... کارساز است تنها کافی است اسم و برند گوشی خود را کامل ارسال کنند.

 

 تنظیمات اینترنت 4.5G همراه اول به چه صورت است؟

در صورتی که آخرین تنظیمات اینترنت همراه اول برای سیم کارت خود را دریافت کرده اید و بدون مشکل به اینترنت 4G متصل میشوید نیازی نیست برای دریافت اینترنت 4.5G تنظیمات جدیدی دریافت کنید.

در صورتی که در محدوده پوشش دهی اینترنت 4.5G باشید خودکار سیم کارت شما به این حالت تغییر میکند.

 

برای دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول، حتما باید سیمکارت به نام خودمان باشد؟

خیر. نیازی نیست حتما برای دریافت کد تنظیمات اینترنت همراه اول سیم کارت به نام خودتان باشد، فقط لازم است درخواست خود را برای دریافت نقطه دستیابی همراه اول به درستی وارد کنید. پس از آن منتظر پیامک همراه اول باشید.

 

آیا کد همراه اول apn برای همه گوشی ها یکسان است؟

خیر. اگر توجه داشته باشید، اشاره کردیم که حتما مدل و برند گوشی خود را در پیامک وارد کنید تا تنظیمات اینترنت همراه اول ارسال شده مختص به گوشی شما باشد.

البته طبق بررسی کارشناسان رایانه کمک تنظیمات apn همراه اول در اکثر مواقع با گوشی های دیگر یکسان است اما عقل حکم میکند که برای دریافت APN همراه اول برای هر دستگاه، یک درخواست جدید ثبت کنیم.

 

از کجا مطمئن شویم تنظیمات apn همراه اول را به درستی انجام داده ایم؟

اگر تنظیمات نقطه دستیابی همراه اول را به درستی انجام داده باشید، کافی است داده های تلفن همراه خود را یکبار خاموش و روشن کنید. اگر نقطه دستیابی همراه اول به درستی انجام شده باشد علامت های E، G یا 3G و… در کنار آیکن آنتن سیم کارت شما نمایش داده میشود.

 

 آیا امکان دریافت آنلاین تنظیمات اینترنت همراه اول وجود دارد؟

خیر. روش خاصی برای دریافت بهترین تنظیمات apn همراه اول از طریق اینترنت وجود ندارد و تنها دو روش امکان پذیر است که در این مقاله به آنها اشاره کردیم، شما میتوانید با مراجعه به متن این صفحه هر روشی که برای شما ساده تر است را انجام دهید.

 

کد اینترنت ۱۲ گیگ همراه اول چند است؟ 

- کد اینترنت 12 گیگ همراه اول که شامل 12 گیگابایت اینترنت  60 روزه می باشد را می توانید با شماره گیری *100#  انتخاب و خریداری کنید.

 

کد اینترنت صبحانت را میخواهم؟ 

- بسته های صبحانت جز بسته های پرسرعت نوترینو هستند که در بازه های مشخص شبانه روز قابل مصرف هستند. برای خرید این بسته ها کافیست با شماره گیری کد #۱۰۰* یا #۱* بسته‌های اینترنتی مورد نظر خود را خریداری کنید. 

 

بسته اینترنت 50 گیگ همراه اول را چگونه خریداری کنم ؟

- برای فعالسازی بسته اینترنت 50 گیگ همراه اول می توانید  کد #1000* و سپس عدد ۲ را ارسال کنید.

 

کد خرید بسته اینترنت همراه اول آلفا یک ماهه چند است؟ 

- برای خرید بسته های اینترنت همراه اول آلفا یک ماهه می توانید با شماره گیری *۱۰۰# بسته اینترنت همراه خریداری نمایید.

 

بسته اینترنت همراه اول یک ماهه را با چه کدی خریداری کنیم؟

- همراه اول اینترنت های یک ماه خود را در بسته های متنوعی ارائه داده است که هم برای سیم کارت های اعتباری و هم دائمی قابل استفاده می باشد. برای خرید بسته های سی روزه کافیست کد دستوری 2#*100* را شماره گیری کنید.

 

سخن پاياني

اگر از کاربران اپراتور اینترنت همراه اول هستید بعد از مطالعه این مقاله آموزش تنظیمات همراه اول نوترینو در تمام گوشی های هوشمندبه راحتی می توانید اینترنت خود را در هر نوع گوشی و تبلت  دارای سیسم کارت همراه اول فعال ساز ی کنید. اميدوارم اين مطلب براي شما كاربر گرامي مفيد بوده باشد. شما نيز مي توانيد در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با تنظیمات اینترنت همراه، همراه اول با كارشناسان ما در رايانه كمك تماس بگيريد. برای تماس با رایانه کمک می توانید از طریق تلفن های ثابت با شماره 9099070192 و از طریق موبایل با شماره  0217129 تماس حاصل فرمایید.

نظرات :
 • img
  محمد
  1401/06/05 - 09:58
  پاسخ

  " هیچکس تنها نیست ، دزد اول "

 • img
  صامتی
  1401/06/05 - 10:09
  پاسخ

  " مرسی ازتون تنظیماتو انجام دادم مشکلم برطرف شد "

 • img
  مهسا
  1401/06/05 - 10:27
  پاسخ

  " ممنونم از اموزش خوبتون🥳 "

 • img
  نازنین
  1401/06/06 - 08:18
  پاسخ

  " ممنون -با توجه به توضیحاتتون مشکل من حل شد "

 • img
  میلاد
  1401/06/06 - 13:59
  پاسخ

  " من گوشیم دوتا سیم کارت میخوره سیم کارت یکم ایرانسل سیم کارت دوم همراه اول باید سیم کارت جا به جا کنم؟ "

  • img
   پشتیبان موبایل
   1401/06/07 - 13:13

   " بستگی داره با کدوم سیم بخواهید وصل بشین به نت از سیم یک اینترنت بگیرید اصولا بهتره "

 • img
  سعیدی
  1401/06/19 - 08:19
  پاسخ

  " سلام برای من کد فعالسازی اینترنت همراه اول نمیاد باید چیکار کنم؟ "

 • img
  هسا
  1401/06/19 - 08:26
  پاسخ

  " با توجه به توضیحااتون پیش رفتم و مشکلم حل شدمرسی "

 • img
  بهروز
  1401/06/19 - 09:01
  پاسخ

  " ممنونم از توضیحاتتون مشکلم برطرف شد "

 • img
  سیما
  1401/06/28 - 08:28
  پاسخ

  " سلام ممنونم از مطلب خوبتون فقط ما در پوشش 3g هستیم بفرمایید تنظیمات اینترنت همراه اول 3g را چطور میتونم انجام بدم ؟ "

 • img
  آویسا
  1401/06/28 - 08:30
  پاسخ

  " سلام تنظیمات همراه اول شیائومی مثل توضیحاتی که دادین انجام نشد میشه برای گوشی شیائومی مراحل تنظیم اینترنت را برای من ارسال کنید "

  • img
   پشتیبان موبایل
   1401/06/28 - 14:45

   " سلام برای بررسی این مورد نیاز هست تماس بگیرید با مرکز تا کارشناسان بررسی کنند مشکل رو 9099071540 از خطوط ثابت "

 • img
  سارا
  1401/06/28 - 08:32
  پاسخ

  " انقدر كامل توضيح ميدين كه دلم ميخواد تمام مقاله هاتونو بخونم🎉 "

 • img
  مهناز
  1401/06/28 - 08:34
  پاسخ

  " سلام. ممنون از آموزش جامعتون به کارم اومد "

 • img
  مستانه
  1401/06/28 - 09:00
  پاسخ

  " تشکر بابت مطلبتون-مشکلم رفع شد "

 • img
  حسام
  1401/06/28 - 09:01
  پاسخ

  " مشکل من رفع نشد "

  • img
   پشتیبان موبایل
   1401/06/28 - 16:16

   " میتونید با پشتیبانی اوپراتورتون تماس بگیرید از اون سمت بررسی کنند مشکل رو "

 • img
  محمد
  1401/06/28 - 09:05
  پاسخ

  " دریافت آنلاین تنظیمات اینترنت همراه اول رو انجام دادم اوکی شد مرسی "

 • img
  هلن
  1401/06/28 - 09:13
  پاسخ

  " دريافت تنظيمات اينترنت همراه اول از طريق ايفون كاملا توضيحتون كافي بود و مشكل برطرف شد "

 • img
  محمد رضا
  1401/06/28 - 09:55
  پاسخ

  " سلام. اقا من با sms که زدم برام یه لینک اومد اون رو روش زدم درست شد. تشکر الان تنظیمات اینترنتم درست شد. به کاربرا پیشنهاد میکنم روش دریافت تنظیمات همراه اول با اس ام اس رو امنتحان کنن. تشکر "

 • img
  دالیم
  1401/06/28 - 11:34
  پاسخ

  " تنظیمات اینترنت همراه اول و با توضیحاتی که دادین انجام دادم بدون مشکل به اینترنت وصل شد ممنون از سایت خوبتون "

 • img
  ابولفظل
  1401/06/29 - 08:36
  پاسخ

  " تنظیمات اینترنت گوشی سامسونگ فرق داره ؟ من گوشیم سامسونگه تنظیماتو دریافت کردم روی لینک هم زدم ولی همچنان مشکل نت دارم روی همراه اول "

 • img
  رحمت اله
  1401/08/14 - 05:31
  پاسخ

  " عالیست "

 • img
  آرش
  1401/09/07 - 22:07
  پاسخ

  " باسلام چندروزی هست که گوشی من خطای بروزرسانی سرویسهایgoogle play رانمایش میده وهرکارمیکنم بروزرسانی نمیشه و برنامه درکشورشما موجود نیست را نمایش میده حتی گوشی رابازگرابازگشت به تنظیمات کارخونه هم زدم ونتیجه نگرفتم ممنون میشم راهنمایی کنید "

 • img
  ناشناس
  1401/10/05 - 10:31
  پاسخ

  " سلام.ممنون از توضیحات کاملتون.خدا خیرتون بده. "

 • img
  Amir
  1401/11/01 - 15:31
  پاسخ

  " سلام قطع اینترنت بستگی به مکان هم داره "

 • img
  محمد
  1402/03/28 - 16:05
  پاسخ

  " سرعت همراه اول گوشی من کلا کنده و همش قطع و وصل میشه. مشکل از گوشیه یا باید تنظیمات خاصی انجام بدم؟ "

  • img
   پشتیبان موبایل
   1402/03/29 - 13:20

   " اصولا سرعت پایین یا مربوط میشه به انتن دهی و یا استفاده از فیلترشکن و یا از سمت اوپراتور هستش "

 • img
  امیر
  1402/05/27 - 16:07
  پاسخ

  " سلام وقت بخیر ببخشید من چن دقیقه که گوشیم جایی ثابت بمونه اینترنتش قطع میشه علتش چیه؟ "

ارسال نظر :

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

عملیات انجام شد