مرکز پاسخگویی تلفنی به سوالات رایانه ای و موبایلی 9099070192 (تماس با تلفن ثابت) - 0217129 (تماس با موبایل)
تماس با کارشناس

گرافیک دسکتاپ Arc Alchemist اینتل

  • توسط : سیما مومنی
  • انتشار: 1400/12/02 - بروزرسانی: 1403/03/20
معرفی کارت گرافیک جدید اینتل Arc Alchemist | رایانه کمک
خبر تکنولوژی کارت گرافیک

کارت گرافیک دسکتاپ Arc Alchemist اینتل در روز پنجشنبه که ما  رویداد Investor Meeting 2022 را  نظاره گر بودیم به نمایش گذاشته شد حالا باهم نگاهی به جزئیات این خبر بیاندازیم با رایانه کمک همراه باشید.

در روز پنجشنبه بود که شرکت اینتل کارت گرافیک مربوط به سیستم های دسکتاپ با نام Arc Alchemist را در رویداد Investor Meeting 2022  معرفی کرد و صحبتی از این کارت گرافیک اینتل به میان آمد ، راجا کدوری، مدیر بخش گرافیک شرکت اینتل است ، ایشون از این کارت گرافیک که میخواهد رقابتی در بازار کارت گرافیک داشته باشد تصویری منتشر کرد و به همگان در رابطه با این سخت افزار توضیحاتی داد. این موضوع نیز شایان ذکر است که در این مراسم مشخص شده است که خانواده کارت‌های گرافیک دسکتاپ DG2 اینتل نیز در حال آماده‌سازی هستند تا برای عرضه در سه ‌ماهه‌ی دوم سال ۲۰۲۲ وارد بازار کارت گرافیک های محبوب شما عزیزان شوند . این مجموعه یعنی DG2 بوردهایی را دارند که با NUC 11 Extreme Beast Canyon اینتل به صورت کامل سازگاری دارند.

 

با توجه به گزارش ارائه شده از طرف Tomshardware، همان‌طورکه قبلا به آن اشاره کردیم  کارت گرافیک Arc Canyon در رویدادی که برای سرمایه‌گذاری اخیر اینتل  بود به نمایش گذاشته شد  که لازمه توجه کنیم این مسئله ممکن است نشان‌دهنده پیام‌های متفاوتی باشد. از طرفی این موضوع را لازم است توجه کنیم که ، شرکت اینتل بوردی که در رابطه با آن صحبت کرده ایم را در دستگاه NUC 11 Extreme 'Beast Canyon' خود نصب کرده است که این دستگاه همانطور که میدانید برای علاقه‌مندان به دنیای گیم طراحی شده است و همچنین باید بگوییم توانایی پشتیبانی از آخرین کارت‌های گرافیک GeForce RTX 30 و Radeon RX 6000 را نیز دارا میباشد.

 

از طرف دیگر باید به این موضوع توجه کنیم که ، اینل این کارت گرافیک را با بازی قدیمی 2018 به نمایش گذاشت و به نمایش گذاشتن بورد گرافیکی یعنی گرافیک Arc Alchemist با استفاده از بازی Shadow of the Tomb Raider که سال ۲۰۱۸ منتشر شد یه مقداری میتواند عجیب به نظر برسد. ممکن است که شرکت اینتل این نیست را  داشته است که قابلیت‌های فناوری ارتقاء مقیاس هوش مصنوعی XeSS (Supersampling Xe) خود را به همگان نمایش دهد ، اما به هر حال همه ما میدانیم که قطعا عناوین بهتری برای آزمایش وجود داشت و چرا این مورد را برای آزمایش اینتل انتخاب کرد نمیدانیم !.

 

 

در هر حال ، این حقیقتی که در این رویداد متجوجه شدیم یعنی این که اینتل کارت‌های گرافیک Arc Alchemist در‌ اختیار دارد که این امکان وجود دارد که آن‌ها را برای عموم به نمایش در بیآورد، به‌طور کلی میتواند یک نشانه خوبی باشد ، البته این نکته نیز قابل ذکر است که شرکت اینتل هنوز هیچ جزئیاتی در مورد استراتژی ورود این کارت گرافیت به بازار برای Arc Alchemist  را بیان نکرده است، اما ممکن است رویداد جداگانه‌ای برای آن در نظر داشته باشد.

از کجا متوجه بشیم که کارت گرافیکمون خراب شده ؟ اگر میخوای با علائم خرابی کارت گرافیک آشنا بشی این لینک میتونه کمکت کنه 

سخن آخر

به نمایش گذاشتن کارت گرافیک جدید اینتل چند ماه قبل از در‌ دسترس بودن آن میتوانید یک اتفاق نادر به نظر برسد ، چرا که عموماً طراحان مایل نیستند فروش محصولات موجود خود را با نمایش دادن محصولاتی که به‌زودی با عملکرد بالاتر و ویژگی‌های جدید عرضه می‌شوند، کاهش دهند!!!  اما میتوانیم بگوییم این زمینه یک زمینه جدید است که اینتل در این بازار پا نهاده است چرا که اینتل امروزه هیچ سخت‌افزار گرافیکی درجه یکی در بازار ندارد، به‌همین‌دلیل می‌تواند کارت‌های نسل بعدی خود را برای دیگران به نمایش بگذارد.امیدواریم این مطلب برای شما عزیزان مفید بوده باشد در صورتی که میخواهید با کارشناسان رایانه کمک صحبت کنید و نیاز به کمک در زمینه مشکلات کامپیوتری و تلفن همراه دارید میتوانید از طریق تلفن های ثابت با شماره 9099070192 و از طریق موبایل با شماره 0217129 تماس بگیرید.

 

 

نظرات :
اولین نظر را ثبت کنید

برای این مطلب تابحال نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید

ارسال نظر :

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

عملیات انجام شد