مرکز پاسخگویی تلفنی به سوالات رایانه ای و موبایلی 9099071540 (تماس با تلفن ثابت) - 0217129 (تماس با موبایل)
تماس با کارشناس

استفاده از بربرین کینگ

  • توسط : گلاره میربها
  • انتشار: 1400/09/20 - بروزرسانی: 1400/09/29
استفاده از بربرین کینگ | خدمات کامپیوتری رایانه کمک
• نرم افزار های گوشی

اولین هیرو و یا قهرمانی که در بازی کلش آف کلنز برای شما آزاد می‌شود بربرین کینگ یا همان Barbarian King می‌باشد.

گروه آموزشی رایانه کمک در این مقاله قصد دارد شما را با بربرین کینگ و نحوه‌ی استفاده از بربرین کینگ در اتک‌های کلش آف کلنز آشنا کند.

 

کابران رایانه کمک معمولا در رابطه با استفاده از بربرین کینگ چنین سوالاتی را از کارشناسان ما میپرسند شاید سوال شما هم باشه بهتره با این سوالات آشنا بشیم:

  1. فرق حالت خواب و بیدار بربرین کینگ؟
  2. آخرین لول بربریان کینگ چند است؟
  3. چگونه قابلیت ویژه بربرین کینگ را فعال کنم؟
  4. قابلیت ویژه بربرین کینگ چه فوایدی دارد؟
  5. بربرین کینگ در تاون هال چند آزاد میشود؟
  6. قابلیت ویژه بربرین کینگ در چه لولی آزاد میشود؟
  7. میخوای بازی کلش آف کلنز رو روی کامپیوتر بازی کنی؟

اجرای برنامه ها و بازی های اندروید روی سیستم عامل ویندوز با کمک نرم افزارهای شبیه ساز اندرویدی BlueStacks و Memu

 

 

مقدمه در رابطه با استفاده از بربرین کینگ در اتک‌های کلش آف کلنز:

بربرین کینگ اولین قهرمانی یا هیرویی است که در بازی کلش آف کلنز Clash of Clans آزاد می‌شود و شما قادر به استفاده از بربرین کینگ آن خواهید بود. این قهرمان با ساختن Barbarian King Altar در تاون هال ۷ آزاد می‌شود.

استفاده از بربرین کینگ در اتک‌های کلش آف کلنز:

نحوه و تایم پیاده‌سازی  بربرین کینگ در اتک‌های کلش آف کلنز نقش بسیار مهمی در موفقیتتان دارد. همان‌طور که می‌دانید بربرین کینگ برخلاف آرچر کویین Archer Queen هیرو یا قهرمانی نیست که چندان تاثیری در ازبین بردن ساختمان‌های دشمن داشته باشدبربرین کینگ عملکرد آهسته و کندی دارد و بدون استفاده از ابیلیتی یا قابلیت ویژه‌ی خود که آیرون فیست نام دارد قدرت آسیب‌رسانی چندانی ندارد و هم‌چنین نکته‌ای باید به آن توجه کنید اینست که بربرکینگ قادر به پرش از روی دیوارها نیست. بنابراین ممکن است زمان زیادی را برای تخریب دیوارهای دشمن مصرف کند. بنابراین اگر از بربرین کینگ به عنوان یک نیروی ضربه‌خور استفاده می‌کنید تا سپر سایر سربازهایتان شود، حتما سعی کنید از والبرکرهایی برای کمک به پیشروی بربرین کینگ استفاده کنید.

 

یکی از بهترین روش‌هایی که می‌توانید برای استفاده از بربرین کینگ در اتک‌های کلش آف کلنز به کار ببرید، پیاده کردن بربرین کینگ درمیان سربازهایتان می‌باشد. زیرا بربرین کینگ قادر است در زمانی که ابیلیتی فعال می‌شود به اطرافیان خود کمی خون و قدرت اهدا کند. اما اگر در زمان اتک فقط قصد غارت غنایم و منابع بیش دشمن را دارید می‌توانید از بربرین کینگ به عنوان نیروی تنک ضربه خورنده استفاده کنید.

 

ویژگی های کینگ بربر

قابیلت ویژه‌ی بربرین کینگ در لول ۵ آزاد می‌شود و با هر ده لول ارتقا پیدا می‌کند، به‌طور مثال در لول‌های ۱۰، ۱۵، ۲۰ و… به ترتیب ارتقا پیدا می‌کند. باتوجه اینکه بربرین کینگ نهایتا تا ۷۰ سطح ارتقا می‌یابد، مشخصا آیرون فیست هم نهایتا شامل ۱۴ سطح

می‌شود. زمانی که قابلیت ابیلیتی یا قابلیت ویژه‌ی بربرین کینگ فعال می‌شود اتفاق‌های زیر رخ می‌دهد.

تعدادی سرباز بربر جدید ظاهر می‌شوند و در اتک به شما کمک می‌کنند.

کمی از خون یا همان Hit point بربرین کینگ احیا می‌شود.

سرعت و قدرت آسیب‌زنی «دمیج» سربازهایی که در محدوده‌ی iron fist قرار داشته افزایش پیدا می‌کند.

دقت داشته باشید که افزایش سرعت و قدرت آسیب‌رسانی که به موجب استفاده از قابلیت Iron fist بربرین کینگ ارائه می‌شود، فقط مختص خود هیرو و یا نیروهایی که احضار کرده نیست بلکه سایر سربازهای محدوده‌ی تاثیرگذاری ابیلیتی را هم تحت تاثیر قرار می‌دهد و سرعت و قدرت آسیب‌زنی آن‌ها را افزایش می‌دهد و این قابلیت در نبردهایتان به‌شدت تاثیرگذار است. در لول آخر این قابلیت، ۸۴۶ قدرت آسیب‌رسانی یا اصطلاحا دمیج به بربرین کینگ و هر سربازی که در محدوده‌اش باشد اضافه می‌شود.

 

چه مواقعی از قابلیت ویژه یا ابیلیتی بربر کینگ استفاده کنیم؟

بهترین موقع برای استفاده از قابلیت ویژه بربر کینگ زمانی است که می‌خواهید بیشترین آسیب را وارد کنید و یا زمان‌هایی که سربازهای کلن کاستل دشمن برای دفاع از بیس‌دار وارد عمل شده‌اند و هم‌چنین زمان‌هایی که از دیوارهای دشمن عبور کرده‌اید و بخش‌های داخلی بیس او رسید مانند ساختمان‌های اصلی و ساختمان‌های دفاعی استفاده کنید. این بهترین روش برای استفاده از بربرین کینگ و قابلیت ویژه آن است.

 

آپدیت تابستان ۲۰۲۰ کلش اف کلنز و نیروهای جدید بازی

Summer 2020 update of Clash of Clans and new game forces

و بلاخره کمپانی سوپرسل طرفدار خود با آپدیت ۱۰ مرداد ماه ۱۳۹۹ سوپرایز کرد. با گروه فنی رایانه کمک همراه باشید تا به صورت تخصصی به بروزرسانی جدید بازی clash of clans بپردازیم و تغییرات نسخه  ۱۳.۳۶۹.۱۹بازی clash of clans رو بررسی کنیم.

 در اپدیت جدید بازی نبرد قبیله ها ، اولین موضوعی که توانست نظر ما را به خود جلب کند، نیروهای جدید آن بود که در town hall های بالا تر بازیکن می‌توانست از آنها استفاده کند.

از این رو می‌توان به نیروی شکارچی سر اشاره کرد،  head hunter از تاون هال ۱۲ به بعد در دسترسی است و برای دستیابی به آن باید سرباز خانه خود را آپدیت کنید که ۱۳ روز زمان می‌برد.

در واقع این نیروی جدید یک نیرو دارکی است و تا تاون هال ۱۳ که آخرین لول town hall  در بازی است، سه بار آپدیت می‌شود.

Head hunter به راحتی می‌تواند از روی دیوار ها عبور کند و زمان حمله از خود اسپل سم ( که باعث کاهش سرعت نیروهای حریف می‌شود )  منتشر کند.

اولویت اتک این شکارچی سر ،  hero  های معروف بازی مانند بربرین کینگ و آرچر کویین است و پس از آن به برج ها و توپ های دفاعی دشمن حمله ور می‌شود.

البته باید گفت که قدرت attack شکارچی سر برای قهرمانان بازی ۴ برابر بیشتر محاسبه می‌شود و با چند ضربه کاری می‌تواند قهرمان دشمن را از پای دربیاورد.

همچنین طبق شایعات: قرار است یک نیروی دیگر در این تاون هال ۱۲ اضافه شود که از آن اطلاعات زیادی در دسترس نیست.

سیستم بروز رسانی و استفاده از قابلیت های هیرو های بازی همچنان مانند قبل بوده و تغییر خاصی نکرده.

 

 

 

دو نیروی قدیمی ( اینفرنو دراگون، سوپر ویچ ) با ویژگی های جدید

از این رو اینفرنو دراگون با دمیج بالاتر در نبرد ها حاضر شده  و سوپر ویچ می‌تواند یک جاینت اسکلتی تولید کند.

همچنین انیمیشن های حرکتی بازی بسیار طبیعی شده و این موضوع را در زمان استفاده از بربرین کینگ، جاینت و گولم به خوبی شاهد هستیم.

اما متاسفانه باید گفت که هیچ نوع طراحی گرافیکی برای کارکتر های قدیمی و جدید انجام نشده بود. و همچنان باید منتظر تغییر لباس ملکه کماندار و بربریان کینگ باشیم.

 

اگر اهل بازی های ویدیویی هستید، پیشنهاد می‌کنم مطلب ” سبک های مختلف بازی های ویدیویی » هم مطالعه کنید تا با آنها آشنا شوید.

 

کلش اف کلنز جدید Clash of Clans 13.369.18

New Clash of Clans 13.369.18

در این بروزرسانی که به تازگی منتشر شده است، یک بخش جدید به بازی اضافه شده  و به این صورت است ( که در ابتدا  به گیمر یک سری نیرو مختلف به صورت رندوم داده می‌شود و بازیکن باید با استفاده از آنها به نبرد دوستانه بپردازد ) در واقع این کار برای تشویق بازیکنان به اعمال استراتژی مختلف در هنگام نبرد طراحی شده است تا کمی بازی را چالشی تر کند.

تغییراتی در تاون حال چهار اعمال شده است به طوری که بازیکن زمانی که خانه اصلی خود به سطح ۴ می‌رساند،اجازه دارد تا منابع خود را با الماس boost کند. این موضوع باعث می‌شود تا منابع با سرعت ۲ برابر به استخراج بپردازند.

همچنین می‌توانید با استفاده از لابراتوری تمام نیروهای قابل دسترس در این سطح را به لول آخر برسانید. ( البته به مدت محدود )

 

تغییرات هیرو ها

ویژگی های دیگری در تاون هال لول ۸ شاهد بودیم که با رسیدن به این سطح  ، می‌توانید با الماس هر چهار قهرمان اصلی خود را boost کنید. تا با استفاده از بربرین کینگ (Barbarian King) ، آرچر کویین (Archer Queen) ، گرند واردن (Grand Warden) و بتل ماشین (Battle Machine) به نبرد های بزرگ بپردازید.

همچنین بازی بهینه تر شده به طوری که بر روی هر نوع گوشی با سیستم عامل مختلف به راحتی اجرا می‌شود و هیچ گونه فشاری به پردازنده موبایل وارد نمی‌کند تا تمام کاربران بتوانند بدون هیچ مشکل سخت افزاری به اجرا این بازی بر روی گوشی خود بپردازند.

 

 

 

 

 

بروزرسانی بهار ۲۰۲۰ کلش اف کلنز و نیروهای جدید بازی

Spring 2020 Clash of Clans update and new game forces

و در انتها بازی نسبت به نسخه قبلی خود کمی در سیستم ساخت و ساز ها ارزان تر شده به طوری که برای ساخت گولم  ۱۰ درصد اکسیر سیاه کمتری می‌خواهد.

همچنین حداکثر ظرفیت لوت کارت در town hall های مختلف تغییر کرده است و در ورژن جدید clash of clans شاهد ذخیره منابع بیشتر بودیم.

از طرفی دیگر در مپ دوم بازی ( حالت شب )  شاهد کمتر شدن دمیج ساختمان سنگ شکن بودیم.

همچنین وزن نیرو های ( بربر عصبانی، اسنیکی ارچر، جاینت بوکسر ) و ابزار دفاعی مانند ( توپخانه ها ) دو برابر شده است.

البته باید گفت که دو برابر شدن وزن این نیرو ها به معنی بزرگتر شدن ظرفیت آنها در کمپ نیست  فقط  اثر گذاری تله های فنری بر روی این نیرو ها تغییر کرده است.

 

تغییرات در اسپل ها

در مورد معجون های بازی هم باید گفت:

در این نسخه ۵ معجون جدید وارد بازی شده است که با رنگ و طرح های مختلف از یکدیگر جدا شده اند.

معجون پایان فوری (Instant Finish) : این معجون که به رنگ سبز است، باعث سرعت بخشیدن به نیرو ها و ساختمان ها می‌شود تا در مدت محدود بتوانند با قدرت و فعالیت آنها را به مدت محدود چند برابر کند.

معجون منابع (Resource Potion  ) : این معجون که به رنگ صورتی است باعث می‌شود که در طول یک ۲۴ ساعت تمام ساختمان های جمع کننده منابع شما با سرعت ۲ برابر کار کنند.

معجون قهرمانان ( Hero Potion ): این معجون که به رنگ قرمز است قدرت تمامی هیرو های شما را برای مدت محدود ۵ لول بیشتر می‌کند و برای زمان استفاده از بربرین کینگ یا ماشین نبرد در هنگام حمله بسیار مناسب است.

معجون سازنده ( Builder Potion ) : این معجون آبی رنگ که توسط کارگر های داخل مپ ساخته می‌شود. این معجون باعث می‌شود تا کارگران شما با سرعت ۱۰ برابر حالت عادی به تعمیر یا بروزرسانس ساختمان های شما کنند. ( البته به مدت محدود )

 

تنور در کلش چیست؟

آیا شنیدن خبر تنور در بازی کلش اف کلنز نَوید از آمدن ساختمان جدید در  clashمی‌دهد؟

جالب باشد بدانید که در نسخه جدید بازی clash of clans قرار است ساختمان های و تجهیزات زیادی برای مدت زمان خاص به بازی اضافه شوند.

طبق شایعات پخش شده در بروزرسانی جدید بازی clash of clans شاهد رویداد های مختلفی هستیم که در آن نیروها و ساختمان های بازی clash royal ( نظیر تنور، تیرانداز ، شووالیه و… ) به بازی clash of clans اضافه می‌شوند.

البته توجه داشته باشید که این رویداد ها ( event ) مدت دار بوده و پس از تمام شدن زمان آن از بازی حذف می‌شوند.

 

سخن پایانی

و در آخر ممنونم که پایان این مطلب همراه ما بودید، امیدوارم توضیحات داده شده توانسته باشد شما را با بروزرسانی نسخه جدید بازی clash of clans آشنا کرده باشد.

به یاد داشته باشید که رایانه کمک یک شرکت پاسخگویی به سوالات سخت افزاری و نرم افزاری است، پس اگر با مشکل کامپیوتری یا موبایلی روبرو  شدید میتوانید با ناجیان رایانه کمک تماس بگیرید.

و یا از بخش کامنت ها با ما در ارتباط بوده تا از خدمات کامپیوتری رایگان برخوردار شوید.

 

نظرات :
اولین نظر را ثبت کنید

برای این مطلب تابحال نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید

ارسال نظر :

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

عملیات انجام شد