مرکز پاسخگویی تلفنی به سوالات رایانه ای و موبایلی 9099071540 (تماس با تلفن ثابت) - 0217129 (تماس با موبایل)
تماس با کارشناس

مشاهده بسته اینترنت نامحدود مخابرات و اپراتورها

 • توسط : سیما مومنی
 • انتشار: 1400/09/22 - بروزرسانی: 1402/05/03
مشاهده بسته اینترنت نامحدود مخابرات و اپراتورها | تعمیر کامپیوتر
اینترنت internet ترفندهای اینترنتی حل مشکلات اینترنتی

مشاهده بسته اینترنت نامحدود مخابرات و اپراتورها مختلف ایرانسل، همراه اول و رایتل

تا حالا شده که قصد داشته باسید فایل سنگینی از اینترنت دریافت کنید و به فکر میزان حجم اینترنت خود نباشید؟

همه ما تاکنون بارهای پیامک های ” شما چند درصد از بسته اینترنتی خود را به اتمام رساند اید” دریافت کردهایم که واقعا حس ناخوشایندی به ما می‌دهد.

از زمانی که اینترنت های رایگان شبانه معرفی شدند یک دروازه جدیدی بر روی کاربران که فایل های حجیم از اینترنت دانلود می‌کنند باز شد تا بتوانند بدون نگرانی از به اتمام رسیدن حجم اینترنت، اطلاعات خود را دانلود کنند.

اما به تازگی اینترنت های شبانه که به صورت رایگان بودند، دچار تغییر و تحولات زیادی شدند که در این مطلب قصد داریم در ابتدا به این موارد بپردازیم و سپس تک به تک معرفی و مشاهده بسته اینترنت نامحدود مخابرات و اپراتورها مختلف ایرانسل، همراه اول و رایتل بپردازیم، پس با تیم فنی رایانه کمک همراه باشید. همچنین شما کاربر گرامی اگه با قطعی اینترنت خود مواجه  میشید میتونید با مطالعه مقاله دلایل قطع شدن اینترنت گوشی راهکارهای گفته  شده رو انجام دهید.

آنچه مطالعه میکنید:

تعرفه های جدید اینترنت نامحدود مخابرات

لیست کامل اینترنت نامحدود مخابرات

خرید بسته های اینترنتی شبانه نامحدود همراه اول

خرید اینترنت ارزان و نامحدود سیم کارت ایرانسل

اینترنت ارزان و نامحدود سیم کارت رایتل

پرسش و پاسخ کاربران با کارشناسان رایانه کمک در مورد بسته ای اینترنت نامحدود و شبانه

سخن پایانی

تعرفه های جدید اینترنت نامحدود مخابرات

همیشه مخابرات ایران یکی از بهترین اینترنت های نامحدود را به مشتریان خود ارائه میداد تا بدون نگرانی و با کمترین قسمت بتوانند هر چه که نیاز دارند را از اینترنت دانلود کنند. اما رفته رفته این موضوع به سردی گرایید و در بازه زمان های بسیاری به صورت کامل حذف شدند.

طی روزهای اول سال مخابرات ایران بسته های جدید اینترنت نامحدود را معرفی کرد که دچار تحولات بسیاری  در میزان (سرعت، حجم و زمان) شده اند.

 

 

لیست کامل اینترنت نامحدود مخابرات

طبق تعرفه های اینترنتی که معرفی شده بسته های جدید دارای برخی شرایط ویژه هستند. مثلا سرعت بی نهایت اینترنت مخابرات از این به بعد از ۵۱۲ مگابیت برثانیه شروع شده و تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه ارائه می‌شود و هر بسته میانگین مصرف منصفانه دارد.

با این حال تعرفه های جدید اینترنت نامحدود مخابرات به شرح جدول زیر است که شامل قیمت اینترنت نامحدود مخابرات در بازه های زمانی یک ماهه و یک ساله ذکر شده است.

 

زمان

سرعت  دانلود

مصرف منصفانه

قیمت (به تومان)

یک ماهه

۵۱۲ Kbps

۱۴

۱۲۵۰۰

یک ماهه ۱ Mbps ۲۳ ۲۰۰۰۰
یک ماهه ۲ Mbps ۳۰ ۲۵۰۰۰
یک ماهه ۳ Mbps ۴۲ ۳۵۰۰۰
یک ماهه ۴ Mbps ۵۷ ۴۰۰۰۰
یک ماهه ۸ Mbps ۹۶ ۵۰۰۰۰
یک ماهه ۱۶ Mbps ۱۳۰ ۸۰۰۰۰

 

و اما بسته های یک ساله اینترنت بی نهایت مخابرات

 

زمان سرعت  دانلود مصرف منصفانه قیمت(به تومان)
یک ساله

۵۱۲ Kbps

۱۷ ۱۵۰,۰۰۰
یک ساله ۱ Mbps ۲۷ ۲۴۰,۰۰۰
یک ساله ۲ Mbps ۳۶ ۳۰۰,۰۰۰
یک ساله ۳ Mbps ۴۵ ۴۲۰,۰۰۰
یک ساله ۴ Mbps ۶۳ ۴۸۰,۰۰۰
یک ساله ۸ Mbps ۱۰۵ ۶۰۰,۰۰۰
یک ساله ۱۶ Mbps ۲۱۰ ۹۶۰,۰۰۰

 

شما میتوانیدبا استفاده از جدول بالا بسته مور نظر خود را شناسایی کرده و پس از آن با مخابران تماس گرفته و درخواست فعالسازی اینترنت نامحدود بر روی خط تلفن خود داشته باشد.

میدونی دلیل قطع و وصل شدن اینترنت خانگی چیه؟ دوست داری خودت رایگان مشکل اینترنت خونتون رو رفع کنی؟ 

 

خرید بسته های اینترنتی شبانه نامحدود همراه اول

در روز های پایانی سال ۹۹ بسته های اینترنتی نامحدود شبانه به دستور وزیر ارتباطات به صورت کامل برداشته شد و تمامی اپراتور های تلفنی باید از آن تبعیت می‌کردند. اما این موضوع به سرعت با اعتراض مشترکین همراه بود. همین موضوع باعث شد بسته های اینترنتی نامحدود جدیدی جایگزین موارد قبلی شود که کارایی و کیفیت قبلی و ارزش قدیم خود را ندارند.

به عناون مثال در زمان قبل شما می‌توانستید بسته های اینترنت شبانه را از دو زمان ( ۲ بامداد تا ۷ صبح ) و ( ۲ بامداد تا ۱۱ صبح ) انتخاب کنید و از نظر مدت ( روزانه، هفتگی و ماهیانه ) امکان انتخاب را داشتید، اما اکنون فقط بسته ماهیانه از ساعت ۲ تا ۱۱ صبح قابل دسترسی است که میانگین مصرف منصفانه دارد.

خوشبختانه ترافیکی که به شما داده می‌شود از نوع بین الممل است و می‌توانید از وبسایت های خارجی و داخلی اینترنت دریافت کنید.

 

برای اتصال به اینترنت همراه اول لازمه تنظیماتی رو اعمال کنی . برای تنظیم اینترنت همراه اول روی لینک کلیک کن


 

برای خرید بسته اینترنتی شبانه همراه اول می توانید وارد اپلیکیشن “همراه من” شوید و یا از کد زیر استفاده کنید.مشخصات تعرفه اینترنت نامحدود رایگان سیم کارت همراه اول

ابتدا وارد بخش شماره گیری گوشی خود شده و از کد روبرو را وارد کنید (*۱۰۰۰#  )

بعد از آن “اینترنت ویژه” را انتخاب کنید ( عدد ۲ )

سپس وارد دسته بندی ” اینترنت نامحدود” شوید ( عدد ۲ )

بسته یک ماهه را انتخاب کنید ( عدد ۳ )

حالا بسته شبانه نامحدود  ۱ تا ۱۱ صبح همراه اول را انتخاب کنید ( عدد ۲ )

در آخر عدد ۱ را وارد کرده تا هزینه آن را بپردازید.

پس از آن منتظر بمانید تا فعالسازی بسته به صورت SMS به شما اطلاع داده شود.

دیدی اینستاگرام چقدر از حجم اینترنت رو مصرف میکنه با من همراه باش تا بهت بگم چطوری میتونی جلوی استفاده شده بیش از حد اینترنت اینستاگرام رو بگیری. چند راهکار برای کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام

 

خرید اینترنت ارزان و نامحدود سیم کارت ایرانسل

ایرانسل هم برای راحتی کاربران خود بسته های اینترنت شبانه برای دانلود را پس از مدت زمان زیادی دوباره راه اندازی کرده است، اما برخی قابلیت های آن تغییر کرده که باعث می‌شود به همان اندازه قدیم طرفدار نداشته باشد.

بسته‌های دانلود نامحدود اینترنت ایرانسل از سال جدید تبدیل به بسته‌های روزانه شده‌اند که از ساعت ۲ تا ۷ صبح کاربرد دارند

این مورد یعنی چند ساعت کمتر از اینترنت همراه اول مخابرات به مشتریان خود سرویس می‌دهند.

نکته مهم اینجاست که این بسته‌ها فقط از سایت‌های داخلی پشتیبانی می‌کنند و دیگر نمی‌توانید از وبسایت های خارجی دیدن یا فایل دانلود کنید.

همین موضوع باعث می‌شود که ارزش خرید بسته های اینترنت رایگان ایرانسل ارزش کمتری نسبت به رقبای خود داشته باشد. اما اگر از حق نگذریم، سرعت اینترنت دانلود بسته های اینترنت شبانه irancell بسیار بالا است. اگه برای وصل شدن به اینترنت نیاز به تنظیم داری مقاله تنظیم اینترنت ایرانسل رو مطالعه کن.

 

 

برای راه اندازی اینترنت صبحانه ایرانسل لازم است ابتدا برنامه “ایرانسل من ” را دانلود و آن را بر روی گوشی خود نصب کنید.لیست تعرفه اینترنت های نامحدود irancell

پس از آن می‌توانید وارد بسته های روزانه شده و آن را تهیه کنید.

و یا این کد را در بخش شماره گیری گوشی خود وارد کنید.(*۵۵۵*۵#)

سپس وارد بسته های روزانه شوید.

نکته: اگر در همان صفحه اول نمایش داده نشد با شماره گیری (۰۰) به صفحه بعدی بروید.

تا آخر به بسته مورد نظر خود برسید و آن را انتخاب کنید.

میدونی فیشنیگ چیه و چطوری هکر ها حساب پول شمارو سرقت میکنن؟ دوست داری بدونی چطوری میشه جلو سرقت اینترنتی رو بگیری؟ 

 

اینترنت ارزان و نامحدود سیم کارت رایتل

کاربران سیم کارت های رایتل هم از داشتن بسته های دانلود شبانه و نامحدود بی نصیب نیستند و می‌توانند با خرید آن هر چه که نیاز دارنند را دانلود کنند، این سرویس همانند اپراتور های دیگر به صورت شبانه فعال می‌شود و میزان دانلود منصفانه دارد اما پر سرعت است و می‌تواند تمام نیاز های شما را از یک اینترنت نامحدود شبانه رایتل پاسخ دهد.

رایتل برای اولین بار پس از چندنی ماه از برداشته شدن اینترنت های نامحدود دوباره بسته ای هفتگی دانلود نامحدود را قرار داده که فقط از طریق اپلیکیشن این برنامه قابل راه اندازی است.

همچنین با برنامه رایتل من می‌توانید بسته های دیگر اینترنت رایتل را مشاهده کنید و اگر جشنواره جدیدی توسط رایتل راه اندازی شد، از آن با خبر شوید.

نکته: اگر در هر بخش از مقاله با سوال یا مشکل خاصی روبرو شدید، میتوانید از طریق شماره های ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰ یا ۰۲۱۷۱۲۹ با خدمات کامپیوتری شبانه روزی و آنلاین رایانه کمک در ارتباط باشید

 

 

شیوه خرید این بسته ها از طریق برنامه رایتل من است که ابتدا لازم است اپلیکیشن رایتل من را دانلود کرده و در آن ثبت نام کنید.شیوه فعالسازی اینترنت شبانه سیم کارت rightel

پس از آن میتوایند از بسته های زیر یکی را انتخاب کرده و در ساعت شب مقرر شده از وبسایت های ایرانی و خارجی دانلود کنید.

 

نام بسته

 

 

سقف مصرف بسته

 

 

قیمت

 

 

برای سیم‌کارت های      

 

 

اینترنت ۷ روزه نامحدود

 

۳۵۰ گیگابایت

 

۵۰ هزار تومان اعتباری/دائمی/ دیتا

 

نکته: توجه داشته باشید که بسته های گفته شده بدون احتساب مالیات می‌باشد و زمان خرید بسته ۹ درصد قیمت بر ارزش افروده به بسته اضافه میشود. به عنوان مثال بسته ۵۰ هزار تومانی تقریبا ۵۳ هزار تومان می‌شود.

دیدی بعضی وقتا اینترنت گوشی قطع و وصل میشه؟ میدونی دلیلش چیه و چطور میتونی این مشکل رو برطرف کنی؟ علت قطع شدن اینترنت گوشی

پرسش و پاسخ در مورد بسته ای اینترنت نامحدود و شبانه

در این بخش به شایعترین سوالات کاربران در مورد اینترنت و بسته های نامحدود اینترنتی می‌پردازیم.

 

چرا بسته ای اینترنتی شبانه و دانلود رایگان برداشت شده است؟

این موضوع تقریبا به چند سال پیش برمیگردد که برخی از مراجع دینی بیان کردند که دانش آموزان و دانشجویان تا دیر وقت بیدار می‌مانند تا از بسته های شبانه استفاده کنند و این موضوع به درس و تحصیل آنها صدمه وارد می‌کند.

پس از این که این موضوع جدی شد کار به مجلس رسید و قانونی تصویب شد که بسته های اینترنتی به صورت کامل برداشته شوند، اما پس از آن بسیاری از کاربران به این موضوع اعتراض کردند.

به همین منظور اینترنت های رایگان شبانه با برخی محدودیت ها دوباره راه اندازی شد.

 

منظور از حجم مصرف منصفانه در بسته ای نامحدود اینترنتی چیست؟

به دلیل این که اینترنت های شبانه تقریبا رایگان هستند، و کاربران می‌توانند در زمان مشخص شده، هرچقدر که می‌توانند دانلود کنند.

اما برای جلوگیری از این موضوع بعضی از اپراتور ها بر روی بسته اینترنتی خود “حجم مصرف منصفانه” قرار می‌دند تا بعد از این که حجم مشخص شده را دانلود کردید، به صورت خودکار سرعت اینترنت شما به مقدار چشم گیری کم میشود تا نتوانید بیش از حد دانلود کنید.

 

آیا میتوان از بسته های اینترنتی شبانه از سایت های خارجی دانلود کرد؟

بسته به نوع سرویس شما دارد، اگر در قسمت مشخصات اینترنتی که قصد داشتید آن را خریداری کنید، توضیحاتی مبنی بر “اینترنت بین الملل” یا “اینترنت خارجی” مشاهده کردید بدان معنی است که می‌توانید از محتوا سایت های خارجی استفاده یا دانلود کنید، اما اگر نوشته شده “اینترنت داخلی” بدان معنا است که فقط امکان دانلود از سایت های خارجی وجود دارد.

اگر اینترنت گوشی شما هم قطع وصل میشه با من تا انتهای رفع مشکل قطع شدن اینترنت گوشی همراه باشید تا رایگان رفعش کنیم!

 

سخن پایانی

و در آخر ممنونم که تا پایان مطلب ” مشاهده بسته اینترنت نامحدود مخابرات و اپراتورها” همراه ما بودید، امیدوارم با استفاده از توضیحات داده شده توانسته باشید بسته مورد نظر خود را شناسایی و سپس به خرید بسته اینترنتی شبانه نامجدود خود از مخابرات یا اپراتور های دیگر اقدام کرده باشید، توجه داشته باشید که اگر در هر بخش با سوال یا مشکل خاصی روبرو شدید، میتوانید از بخش نظرات با کارشناسان واحد حل مشکلات کامیوتری و موبایلی رایانه کمک در ارتباط باشید و از ما مشاوره تلفنی ارزان و اینترنتی رایگان دریافت کنید.

نظرات :
 • img
  امید
  1401/04/05 - 00:48
  پاسخ

  " خوب است "

 • img
  بهروز
  1401/07/12 - 19:00
  پاسخ

  " فعلا که کلا همه چی فیلتره ولی اپراتورهای همراه دارن هزینه اینترنت بین اللمل میگیرن کلا من جزء دزدی از اپراتورهای همراه ندیدم "

 • img
  علیرضا
  1401/07/14 - 08:00
  پاسخ

  " چه فایده که بعد از 100 گیگ استفاده -سرعتش رو صفر میکنند "

 • img
  علیرضا
  1401/08/17 - 11:01
  پاسخ

  " اصلا مگه میشه سرویس نامحدود باشه ولی محدود باشه و بعد محدودیت هم روی 100گیگ واقعا چی فکر کردن که صد گیگ رو تصویب کردن "

 • img
  Amir
  1401/08/20 - 16:26
  پاسخ

  " کیفیت سرویس ها افتضاح حجم بالایی دارن اما حجم خوریشون زیاد مگه میشه سرویس دهنده نتونه حجم اینترنت رو کنترل کنه خداشاهده میرم یه ویدیو 1080 میبینم هشت دقیقه ای 100 مگ از حجم اینترنت میره سرعتشم که افتضاح "

 • img
  رحیم
  1401/11/30 - 16:19
  پاسخ

  " سلام کمکم کنید ببخشید یوتیوب برای اینکه متوجه نشود من ایرانی هستم در ایران زندگی می کنم چکار کنم مرا تحریم نکند به فعالیت کسب و کار یوتیوب ادامه دهم؟ چکار کنم؟ "

 • img
  مینو
  1402/07/12 - 06:10
  پاسخ

  " آیا من اگه بسته نامحدود بگیرم میتونم از بسته های دیگرم استفاده کنم؟ مثلا ساعت دوازده که بسته دیگه کار نمی کنه بسته دیگه داشته باشم ؟ویا اینکه اگه بسته‌ای داشته باشم اگر نامحدود فعال کنم .بسته اول باید تمام بشه ؟ میتونم صبح تا ظهر از بسته نامحدود استفاده کنم "

ارسال نظر :

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

عملیات انجام شد