ممنوعیت ورود کاربران زیر ۱۳ سال به اینستاگرام

instagram | rayaneh komak

یکی از جدیدترین خبرهای که راجع به اینستاگرام به گوش می‌رسد ممنوعیت ورود کاربران زیر ۱۳ سال به اینستاگرام می‌باشد که این یک ممنوعیت اینستاگرام میباشد. این روش باعث می‌شود تا از امنیت کاربران کم سن‌وسال اطمینان حاصل شود و این دسته از افراد تجربیات مناسب سن خود را کسب کنند. برای کسب اطلاعات امل در مورد ممنوعیت اینستاگرام همراه رایانه کمک باشید .

اینستاگرام مانند دیگر نرم‌افزارهای اجتماعی نظیر فیسبوک، اسنپ‌چت و تیک‌توک در هنگام ثبت‌نام از کاربران می‌خواهد که تاریخ تولد خود را وارد کنند؛ با وارد نکردن سن کاربران، اینستاگرام نمی‌تواند حمایت‌های لازم برای حراست از افراد زیر سن قانونی در اینستاگرام را انجام دهد زیرا افراد در سنین نوجوانی بیشتر در معرض انواع محتواهای نامناسب مانند خشونت، موادمخدر و فضای نامناسب قرار می‌گیرند.

در گذشته در اینستاگرام نیاز به ذکر تاریخ تولد نبود، زیرا اینستاگرام تمایل داشت این شبکه‌ی اجتماعی جایی باشد که در آن همه‌ی افراد صرف‌نظر از شخصیتشان بتوانند خودشان را مطرح کنند و کودکان زیر ۱۳ شامل این ممنوعیت اینستاگرام نمیشدند.

اینستاگرام جزییات بیشتری درباره‌ی این‌گونه تایید و ثبت‌نام ارائه نکرده است و کاربران جدید باید در فرمی که اینستاگرام ارائه می‌دهد سن خود را وارد کنند و اگر در فیسبوک حساب کاربری دارید، تاریخ تولد ثبت شده در فیسبوک خود مستقیما به اینستاگرام شما منتقل می‌شود و اگر سن شما در فیسبوک کمتر از ۱۳ سال ثبت شده باشد ممنوعیت اینستاگرام شامل شما هم میشود.

سوالی که شاید برای شما کاربران رایانه کمک پیش آمده باشد این است که برای میلیون‌ها کودکی که در حال حاضر در شبکه‌های اجتماعی ثبت‌نام کرده و فعالیت دارند، چه اقدامی صورت خواهد گرفت و باری رفع این ممنوعیت اینستاگرام چه باید کرد؟ اینستاگرام در جواب به این سوال گفته است حساب‌هایی که نماینده‌ی شخص زیر ۱۳ سال هستند باید به‌طور واضح در بیوگرافی حسابشان ذکر کنند که این حساب توسط یکی از والدین یا مدیر اداره می‌شود. مشاوره ی کامپیوتری و تکنولوژی اورژانس رایانه کمک ضمن این خبر ذکر کرده حتما در هنگام نصب نرم افزارهای مجازی مانند اینستاگرام اجازه ی دسترسی کودکانمان را کنترل کنیم تا قابلیت دیدن محتوای نامناسب را نداشته باشند

گروه فنی رایانه کمک 

بیش از۷ سال است که با شرکت رایانه کمک به عنوان کارشناس کامپیوتر در زمینه سخت افزار ، نرم افزار و شبکه کار می کند

پس از مدتی به کسب اطلاعات در زمینه طراحی وب  و وردپرس پرداخته و توانسته است در حوزه طراحی وب اصولی، تولید محتوای سایت مطابق با الگوریتم های به روز گوگل و همچنین بهبود سئو سایت پیش رو باشد.

در حال حاضر علاوه بر طراحی وب او با توجه به تجربیات خود در زمینه رفع مشکلات کامپیوتر و تلفن همراه و مطالعه علم روز مطالب مهم و آموزش های مهم کامپیوتری و تلفن همراه رو در اختیار کاربران رایانه کمک قرار میدهد. هدف ما افزایش آگاهی کاربران در زمینه کامپیوتر و تلفن همراه است.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه ۰ / ۵. تعداد امتیازات ۰

تا کنون امتیازی ثبت نشده است . (اولین نفر باشید)