خدمات کامپیوتری در محل رایانه کمک

خدمات کامپیوتری در محل رایانه کمک | خدمات کامپیوتری تلفنی
 • خدمات کامپیوتری درمحل منزل یا شرکت هم وجود دارد؟
 • تعمیر سیار کامپیوتر رایانه کمک چیست؟
 • آیا رایانه کمک تعمیر کامپیوتر یا لپ تاپ در محل هم دارد؟
 • آیا امکان ارسال لپتاپ و کامپیوتر برای تعمیر به شرکت رایانه کمک وجود دارد؟
 • آیا کارشناسان رایانه کمک می‌توانند در خانه یا محل کار خودمان به تعمیر و رفع مشکل و ایراد کامپیوترمان بپردازند؟

پرسش های بالا بخشی از سوالاتی است که کاربران پس از تماس با مجموعه رایانه کمک، از متخصصین ما می‌پرسند.

خدمات کامپیوتری در محل

رایانه کمک به تازگی تیم تعمیر و رفع ایرادات سخت افزاری خود را گسترش داده تا کارشناسان رایانه کمک بتوانند با حمل ابزار های مورد نیاز به تعمیرات کامپیوتر و لپتاپ در محل اقدام کنند.

در واقع این تیم به تمامی روش های حل مشکل سخت افزاری ونرم افزاری مسلط بوده و می‌توانند در کمترین زمان ممکن به تعمیر کامپیوتر خراب شما در منزل یا محل کار شما بپردازند.

از این رو رایانه کمک، تعمیرات کامپیوتر و گوشی را در مقابل مشتری انجام می‌دهد تا کاربر از سلامت و انجام کار مطمئن شده و هر فرایند را با دقت رصد کند.

شرکت رایانه کمک با انجام این سیاست سعی دارد تا در کنار این که کاربران به تمامی امور تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ واقف بوده و از امنیت اطلاعات ذخیره شده خود بر روی حافظه دستگاه کاملا مطمئن باشند.

نکته بسیار حائز اهمیت این است که کارشناسان تعمیرات حضوری، در حین تعمیر کامپیوتر یا تعمیر گوشی تمامی مراحل را به کاربران توضیح می‌دهند

این کار در مرحله اول باعث می‌شود فرد نسبت به انجام مرحله بعدی تعمیر کامپیوتر ویا گوشی مطلع شده و در وهله دوم، باعث یادگیری کاربر میشود تا اگر فرد بار دیگر با این مشکل روبرو شد، خودش به تنهایی به رفع ایراد کامپیوتر، لپ تاپ یا گوشی اقدام کند

نکته : البته باید گفت که این ثبت سرویس و تعمیر حضوری فعلا فقط محدوده استان تهران را پوشش می‌دهد و کاربرانی که به ثبت سفارش تعمیر لپ تاپ یا کامپیوتر خود از شهرستان ها می‌پردازند ابتدا باید وسیله خود را به آدرس شرکت رایانه کمک پست کرده تا پس از رفع مشکل، دوباره برای آنها ارسال شود.

 

راههای ارتباطی با خدمات کامپیوتری سیار رایانه کمک چیست؟

 • شرکت رایانه کمک برای رفاه حال کاربران خود از سیستم های مختلفی برای ارتباط داشتن کاربران با کارشناسان خود ایجاد کرده است که ابتدایی ترین آنها تماس با شماره های ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰ و ۰۲۱۷۱۲۹ است، که به ترتیب با هر کدام از شماره ها به بخش پاسخگویی به مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری متصل می‌شوید.
 • دیگر راه ارتباط با کارشناسان رایانه کمک استفاده از بخش پشتیبانی سایت است که کاربران می‌توانند با نوشتن و ارسال آن به کارشناسان ما از خدمات حل مشکل غیر حضوری بهره مند شوند.

رایانه کمک در فضای مجازی هم فعال بوده و کاربران این امکان را دارند در پیام رسان های معروف مانند تلگرام و اینستاگرام، در صفحه رسمی رایانه کمک عضو شوند و از طریق ارتباط با ادمین، از کارشناسان رایانه کمک خدمات کامپیوتری رایگان دریافت کنند.

همچنین می‌تواند با دنبال کردن پیج اینستاگرام و آپارات، از اخبار تکنولوژی روز دنیا و ترفند های کامپیوتری و موبایلی باخبر شوید.

 

آیا حل مشکل کامپیوتری به صورت تلفنی امکان پذیر است؟

خدمات کامپیوتری در محل یکی از کارهای رایانه کمک است اما در جواب این سوال باید گفت بله، شرکت رایانه کمک با جمع آوری بهترین متخصصین در رشته های مختلف علوم کامپیوتر یکی از بهترین تیم پاسخگویی به مشکلات و رفع ایرادات کامپیوتری را دارد، که در تمام حوضه های مختلف نظیر ( برنامه نویسی در برنامه های آفیس، شبکه، طراحی سایت، رفع مشکل کامپیوتر و لپ تاپ، رفع ایراد کامپیوتر و پرینتر، تعمیر قطعات لپ تاپ و کامپیوتر و… ) کارشناس مخصوص به خود را دارد که میتواند به صورت تلفنی به رفع ایراد کاربران به صورت شبانه روزی بپردازد.

 

چرا باید به پشتیبانی و خدمات کامپیوتری تلفنی رایانه کمک اطمینان کنیم؟

مطمئنا هر فردی که بخواهد از شرکت یا فروشنده خدماتی خاصی دریافت کند، حق دارد که نسبت به سرویس دهی آن سوالاتی بپرسد.

زیرا شرکت رایانه کمک با قدمت ۱۰ ساله در حوزه ی پشتیبانی تلفنی و حل مشکلات و ایرادات کامپیوتری و موبایلی است که روزانه هزاران نفر از سرتاسر ایران با آن تماس می‌گیرند

واز این رو توانسته در این مدت به بیش از ۱۰ میلیون سوال و مشکل سخت افزاری و نرم افزاری پاسخ صحیح و کامل بدهد.

مطمئنا چنین شرکتی با این رزومه کاری در زمینه پشتیبانی و خدمات کامپیوتری تلفنی و آنلاین هیچ وقت اعتبار خود را با خدمات ضعیف خدشه دار نمیکند.

خدمات کامپیوتری در منزل

همانطور که میدانید یک سیستم کامپیوتر از قطعات کامپیوتری بسیار حساس تشکیل شده است. 

زمانیکه دچار مشکل کامپیوتری می شوید توصیه می شود،  سیستم کامپیوتری خود را جابجا نکنید. مثلاً سیستم را به شرکت خدمات کامپیوتری انتقال ندهید.

 یکی از راه های بسیار سریع در حل مشکلات کامپیوتر این است، که د به صورت تلفنی با شرکت رایانه کمک تماس بگیرید، و مشکل کامپیوتری خود را مطرح کنید.

در بیشتر مواقع با راهنمایی تعمیرکار آنلاین رایانه کمک مشکل کامپیوتری شما ما برطرف خواهد شد.

چنانچه شما با مشکل جدی تری  ر کنید رو به‌ رو باشید که از طریق تلفن و یا حتی از طریق ریموت اینترنتی کارشناس کامپیوتر ما توانایی حل مشکل شما را نداشته باشد، شما میتوانید با ثبت سفارش خدمات کامپیوتری در منزل را داشته باشید.

انجام این خدمات کامپیوتری توسط کارشناسان مجرب و تعمیرکار کامپیوتر آموزش دیده از طرف شرکت رایانه کمک انجام می شود.

خدمات شما می توانید هم از خدمات  تعمیر کامپیوتر و هم از خدمات تعمیر لپ تاپ در محل استفاده کنید.

خدمات نرم افزاری کامپیوتر

 همانطور که ذکر شد اغلب مشکلات نرم افزاری کامپیوتری به صورت تلفنی یا نهایتاً به صورت ریموت از طریق اینترنت بر روی سیستم شما انجام می شود. حتی مواقعی که شما می خواهید به صورت تلفنی ویندوز نصب کنید، نیز  می توانید به صورت تلفنی با کارشناسان کامپیوتر،  نصب ویندوز خود را انجام دهید.

یا به طور مثال نیاز به نصب یک آنتی ویروس قوی دارید که کارشناسان ما معمولاً  با استفاده از از نرم افزار انی دسک به صورت اینترنتی از راه دور به سیستم شما متصل می‌شوند، و نصب نرم‌افزارهای مختلف الخصوص آنتی ویروس را برای شما انجام می دهد.

اما چنانچه شما تمایل داشته باشید که کارشناس کامپیوتر به صورت حضوری خدمات کامپیوتری در محل را به شما ارائه دهد. مجدداً شما می توانید سرویس حضوری رایانه کمک را استفاده کنید که در این صورت هم امکان ارسال کامپیوتر به محل شرکت برای شما مقدور است هم امکان حضور کارشناس در منزل و یا شرکت شما برای رفع مشکل کامپیوتری.

خدمات کامپیوتری در منزل | خدمات کامپیوتری درمحل

خدمات سخت افزار کامپیوتر

 همانطور که ذکر شد مشکلات نرم‌افزاری مانند نصب هرگونه نرم افزار و یا حتی نصب ویندوز به صورت تلفنی مقدور است.

اما همان طور که خودتان در جریان هستیم گاهی سیستم کامپیوتر با مشکلات سخت افزاری روبرو می شود، و یا حتی شما تصمیم به ارتقای سیستم‌های قدیمی میگیرید.

تعمیرات سخت افزاری مانند تعویض قطعات کامپیوتر ، جایگزینی قطعات کامپیوتر با کیفیت بالاتر را شرکت رایانه کمک به صورت حضوری انجام میدهد. که باز همان طور که ذکر شد شما می توانید از خدمات سخت افزاری کامپیوتر در محل منزل و شرکت استفاده کنید. و یا حتی دستگاه کامپیوتر خود را به محل شرکت رایانه کمک ارسال کنید

نکته قابل ذکر این است که تمامی تعمیرات در حضور مشتری انجام میشود.

خدمات کامپیوتری حضوری در تهران 

چنانچه سیستم کامپیوتری شما ما با مشکل روبرو شده است. و کارهای کامپیوتری  عقب مانده کافی است با رایانه کمک تماس بگیرید.  کوتاه ترین تعمیرکار کامپیوتر را در کوتاه‌ترین زمان به درب منزل و یا شرکت شما اعزام می‌کنیم. 

همان طور که متوجه شدیم خدمات کامپیوتری رایانه کمک در تهران به دو بخش خدمات کامپیوتری سخت افزاری و نرم افزاری به صورت حضوری و غیرحضوری تقسیم شده است.

 و در شهرهای دیگر خدمات کامپیوتری غیر حضوری برای مشتریان رایانه کمک ارائه می‌شود.

خدمات کامپیوتری رایگان

خدمات کامپیوتری رایگان

 یکی از خدماتی که شرکت رایانه کمک برای شما عزیزان در نظر گرفته است.

که خدمات کامپیوتری رایگان است شما می توانید در پایین همین پست  مشکلات کامپیوتری و همچنین مشکلات تلفن همراه خود را مطرح کنید. کارشناسان کامپیوتر ما در کوتاه ترین زمان به سوال شما پاسخ خواهند داد.

همچنین میتوانید از طریق ارسال پیام در دایرکت اینستاگرام رایانه کمک به پاسخ سوالات کامپیوتری خود به صورت رایگان دست یابید.

 اما همانطور که میدانید در این حالت ممکن است دریافت پاسخ کم زمانبر باشد. اگر نیاز به کمک فوری کارشناسان رایانه کمک دارید. میتوانید با شرکت رایانه کمک با شماره های ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰ و ۰۲۱۷۱۲۹ تماس بگیرید

حل-مشکل-کامپیوتر-رایانه-کمک
آموزش کامپیوتر | بسته ده مهارت
طراحی لوگو

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱

تا کنون امتیازی ثبت نشده است . (اولین نفر باشید)

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!

۱۴ دیدگاه

  • سلام وقتتون بخیر نرم افزار هایی که میتونید برای ریکاوری عکس استفاده کنید Easeus data recovery و نرم افزار magic photo recovery هست
   موفق باشید

  • سلام روزتون بخیر برای غیر فعال کردن آپدیت ویندوز ۱۰ میتوانید داخل سرویس های ویندوز سرویس windows update را disable کنید برای دسترسی به سرویس های ویندوز داخل استارت ویندوز ۱۰ کافی عبارت services را سرچ کنید
   موفق باشید

  • سلام روزتون بخیر
   بله پشتیبانی شبکه رو به صورت کامل انجام میدیم هم به صورت ریموتی و هم به صورتی حضوری در محل شرکت کارشناس شبکه میتونیم اعزام کنیم

 1. سلام ، میخوام یه کامپیوتر قوی و با قیمت مناسب بخرم نمیدونم چه قطعاتی برای کامپیوترم بخرم و آشنا نیستم با مارک های باز ، میشه لطفا کمک کنید.

  • سلام وقتتون بخیر
   مریم عزیز برای خرید کامپیوتر لطفا با کارشناسان رایانه کمک تماس بگیرید میتونید با قسمت اداری رایانه کمک هم برای خرید تماس بگیرید تا هزینه ا ی برای تماس پرداخت نکنید

 2. سلام ببخشید اگه ویندوز رو ریست کنم درایور ها هم پاک میشن؟
  دقیقا فرق ریست کردن وینوز با عوض کردنش چی می باشد؟

  • سلام
   ریست کردن ویندوز صرفا برای ویندوز هایی استفاده میشه که از پارتیشن های ریکاوری استفاده میکنند و در این صورت تمامی درایور ها به حالت اولیه برمیگرده و احتمال پاک شدن کل اطلاعات هست اگر اول پارتیشن بندی نشده باشه و بعد ریکاوری گرفته بشه اما در تعویض ویندز فقط درایوی که ویندوز روش نصبه فرمت میشه و مابقی درایور ها میمونه
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه