رفع ریپورت و بلاک اینستاگرام

رفع ریپورت و بلاک اینستاگرام | رایانه

امروزه تقریبا همه‌ی کاربران اینترنتی در شبکه‌های اجتماعی نیز فعالیت دارند، این شبکه‌های اجتماعی دارای یک‌سری قوانین می‌باشند که کاربران موظفند از این قوانین پیروی کنند. اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست و قوانین و مقرراتی دارد که کاربران اینستاگرام باید آن را رعایت کنند.

به‌طور مثال هیچ کاربری نباید از تصاویر نژادپرستانه استفاده کند و یا پست دیگران را به خام خود منتشر کند و… این قوانین را می‌توانید در سایت اینستاگرام یا اپلیکیشن قسمت TERMS بخوانید که اگر این قوانین را رعایت نکنید بلاک یا ریپورت خواهید شد. برای آموزش رفع ریپورت و بلاک اینستاگرام تا انتهای این مطلب همراه  رایانه کمک باشید .

حل مشکل کامپیوتر تلفنی

کابران رایانه کمک معمولا در رابطه با رفع ریپورت و بلاک اینستاگرام چنین سوالاتی را از کارشناسان رایانه کمک انلاین  میپرسند شاید سوال شما هم باشه بهتره با این سوالات آشنا بشیم:

  • چرا نمیتونم لایک کنم و یا کامنت بذارم؟
  • چرا نمیتونم هیچ کس را فالو کنم؟
  • از کجا بفهمم چه کسی ریپورتم کرده؟

  میخوای یاد بگیری چجوری فالورای اینستاگرام را افزایش بدی؟

بعد از خواندن مطلب افزایش فالوورهای اینستاگرام به راحتی فالور های اینستاگرام را افزایش بده.

 ریپورت و بلاک اینستاگرام چیست؟

در هرجا و مکانی یک‌سری قوانین هست که ما باید به آن‌ها احترام بگذاریم و آن‌ها را رعایت کنیم، صورت نقض قوانین مجازات می‌شویم، به‌طور مثال در هنگام رانندگی حق عبور از چراغ قرمز را نداریم، اگر ما به هردلیلی از چراغ قرمز عبور کنیم یک‌سری جرایم برای ما درنظر گرفته خواهد شد.

اینستاگرام نیز به همین صورت است. شما اگر خلاف قوانین اینستاگرام عمل کنید شما مجازات خواهید شد، مجازات‌هایی مانند، بلاک ساعتی، بلاک تاریخ‌دار و حذف اکانت و…

کاربران در اینستاگرام می‌توانند عمل خلاف قوانین را گزارش بدهند، که به این عمل ریپورت کردن می‌گویند. ریپورت کردن می‌تواند شامل: کاربر، پست، استوری و… باشد.

ریپورت شدن در اینستاگرام دلایل متفاوتی دارد همراه رایانه کمک به برسی این مشکلات رسیدگی می کنیم

چگونه بفهمیم که بلاک‌ شده‌ایم؟

درصورتی که اینستاگرام از گذاشتن لایک و کامنت و یا فالو کردن و… جلوگیری کند و شما نتوانید این کارها را انجام دهید به احتمال بسیار زیاد شما ریپورت و بلاک شده‌اید. بلاک شدن کاربر ممکن است از طرف کاربران و یا خود اینستاگرام صورت گیرد.

دلایل بلاک شدن از طرف اینستاگرام

اگر شما نمی‌توانید کامنت بگذارید به‌طور مثال کامنت شما پاک می‌شود و شما با پیغام خطایی مواجه می‌شوید احتمالا در یک بازه‌ی زمانی بیش از حد مجاز کامنت ارسال کرده‌اید و اگر شما نمی‌توانید لایک کنید احتمالا در یک بازه‌ی زمانی بیش از اندازه لاک کرده‌اید و این مشکلات بعد از گذشتن مدت زمان کوتاه این مشکل رفع می‌شود.

درصورتی که شما در یک بازه‌ی زمانی کوتاه بیش از ۱۰۰ تا ۱۵۰ کاربر را فالو کرده باشید اینستاگرام برای ساعات کوتاهی اجازه‌ی فالو کردن به شما نخواهد داد و اگر این امر چند بار دیگر تکرار شود شما را به مدت یک هفته بلاک می‌کند

و اگر میزان فالو کردن‌های شما از ۷۵۰۰ بگذرد شما را به مدت یک ماه بلاک خواهد کرد. که شما برای رفع ریپورت و بلاک اینستاگرام میتوانید از روش هایی که در ادامه ذکر میشود استفاده کنید.

آشنایی با ترفندهای جالب اینستاگرامی!!

برای آموزش بیشتر میتوانید مطلب آموزش صفر تا صد اینستاگرام را مطالعه کنید.

روش‌های رفع ریپورت و بلاک اینستاگرام

روش اول: درخواست کامنت انگلیسی از فالورها:

یکی از روش‌های ساده رفع ریپورت و بلاک اینستاگرام ، گذاشتن پست و درخواست گذاشتن کامنت انگلیسی معنی از فاورهای خود می‌باشد. با این کار در واقع شما به اینستاگرام ثابت می‌کنید که SPAM (اسپم) نیستید، و به این نکته توجه داشته باشید که اگر بلاک شدن شما تاریخ‌دار باشد این روش جواب نمی‌دهد.

روش دوم: عوض کردن ایمیل و تلفن اکانت اینستاگرام:

یکی دیگر از روش‌هایی که شما می‌توانید برای رفع ریپورت و بلاک اینستاگرام انجام دهید، عوض کردن شماره تلفن و ایمیل اکانت خود می‌باشد که شما می‌توانید وارد قسمت Edit your profile شده و از قسمت Private Information ایمیل و شماره تلفن خود را تغییر دهید.

روش سوم: اعلام اشتباه کردن اینستاگرام توسط خطای Action Blocked:

هنگامی که شما توسط اینستاگرام بلاک می‌شوید هرفعالیتی که انجام می‌دهید مانند لایک و کامنت و… با پیغام خطای Action Blocked روبه‌رو می‌شوید، پس از روبه‌رو شدن با این پیغام خطا و ارور، گزینه‌ی Tell Us را لمس کنید،

پس از این عمل اینستاگرام برای شما یک ایمیل می‌فرستد که از شما می‌خواهد که اطلاعات را کامل کنید و یا عکسی از خود برایش ارسال کنید که ثابت شود شما ربات نبوده و پس از انجام این کارها شما بعد از نهایت ۴۸ ساعت از حالت بلاک خارج خواهید شد.

روش چهارم: درخواست رفع ریپورت و بلاک اینستاگرام از بخش تنظیمات:

وارد پروفایل اینستاگرام خود شوید سپس وارد تنظیمات و یا Options شوید ، در صفحه‌ی تنظیمات گزینه‌یHelp و سپس Report Problem را انتخاب کنید. در این قسمت شما می‌توانید مشکلات خود را که نیاز به پشتیبانی اینستاگرام را دارد اعلام کنید،

این قسمت دارای بخش‌های مختلفی است که می‌توانید به اینستاگرام گزارش دهید. گزینه‌ی Something isn’t working را انتخاب کنید و فرم مربوط به رفع ریپورت و بلاک اینستاگرام  را پر کنید و ارسال را بزنید. شما می‌توانید از این متن برای درخواست خود استفاده کنید.

متن بلاک 

Hi, I’ve noticed that my Instagram account has been suspended.

I don’t know the reason for this blockage, but you should know that I’m a real person. Would you please recheck my suspension.

 

ممکنه سر مسئله ای دو دوست هم دیگر رابلاک کرده باشند و بخواهید پس از مدتی هم دیگر را از بلاک خارج کنند همانطور که می دانید تو این حالت دیگه نمیشه دوستمان را با سرچ کردن پیدا و از بلاک خارج کنیم

پس یا باید وارد بلاک لیست شویم و دوستمان را از بلاک خارج نماییم و یا از شخص سومی استفاده نمایید. برای کسا اطلعات بیشتر در رابطه با این آموزش فیلم زیر را مشاهده نمایید.

 

خارج شدن بلاک دو طرفه در اینستاگرام 

سخن پایانی

چنانچه با مطالعه مطلب بالا موفق به برطرف کردن بلاک در اینستاگرام نشده اید می توانید از کارشناسان کمک رسان تعمیرات کامپیوتری رایانه کمک استفاده نمایید. همچنین

اگر به تازه ترین  اخبار تکنولوژی و ترفندهای گوشی و لپ تاپ علاقه مند هستید می توانید از  پیچ ایستاگرام رایانه کمک دیدن فرمایید.

خرید آنتی ویروس | رایانه کمک تلفنی
حل-مشکل-کامپیوتر-رایانه-کمک
آموزش کامپیوتر | بسته ده مهارت
طراحی لوگو

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱

تا کنون امتیازی ثبت نشده است . (اولین نفر باشید)

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!