معرفی محبوب ترین بازی های فکری اندروید

معرفی محبوب ترین بازی های فکری اندروید

امروزه گوشی های هوشمند توانسته اند به عنوان یکی از بهترین پلتفرم های بازی جایگاه خوبی در میان کاربران پیدا کنند و گروه بسیار زیادی از افراد در سنین مختلف به این بازی ها علاقه دارند، بازی های اندرویدی تنوع بالایی داشته و در میان سبک های مختلف، بازی های معمایی و فکری طرفداران بسیاری دارد.

همان طور که می دانید این نوع بازی ها تاثیر خیلی خوبی بر ذهن ایجاد کرده و علاوه بر سرگرمی کاربر را با چالش های مختلفی مواجه خواهند کرد، به همین جهت ما تصمیم گرفتیم در این مقاله به معرفی محبوب ترین بازی های اندروید فکری و معمایی بپردازیم، این بازی ها معمولا بر اساس حل پازل یا معمایی از اعداد هستند و در کل به گونه ای طراحی شده اند که می تواند موجب تقویت ذهن کاربران نیز باشد. با تیم فنی رایانه کمک همراه باشید

 

معرفی محبوب ترین بازی های اندروید فکری برای بزرگسالان

در این بخش به معروفترین بازی های فکری اندروید مخصوص بزرگسالان پرداخته و هر کدام را شرح میدهیم.

 

بازی Mr Pumpkin 2 : Walls of Kowloon (آقای کدو تنبل ۲: دیوارهای کاولون)

اگر علاقه مند به بازی در سبک معمایی هستید بازی آقای کدو تنبل بهترین گزینه برای کاربران اندرویدی می باشد، این بازی گرافیکی متنوع بوده و صداگذاری فوق العاده ای دارد، بازی آقای کدو تنبل توسط شرکت Lilith Games عرضه شده و کاربر را در نقش آقای کدو تنبل قرار داده و شما باید معما و پازل های مختلفی را با گشت و گذار و گوش دادن به صحبت اهالی شهر حل نمایید، بازی Mr Pumpkin 2: Walls of Kowloon را می توان یکی از سخت ترین بازی های معمایی دانست.

اندروید مورد نیاز: ۴.۱

نیاز به اینترنت: خیر

بازی Mr Pumpkin 2 : Walls of Kowloon | حل مشکل گوشی تلفنی

بازی Sky: Children of the Light‏ (پرواز کودکان روشنایی)

این بازی برای آن دسته از افرادی که طرفدار بازی Journey بوده اند می تواند بسیار هیجان انگیز باشد، کمپانی Eldring توانسته بازی ماجراجویانه ای برای دوستداران بازی های اندرویدی ارائه دهد، این بازی گرافیک فوق العاده و آرامش خاصی دارد، در طی بازی ۷ دنیای زیبا به نمایش گذاشته می شود که کاربر باید در آن گشت و گذار کرده و پازل های مختلفی را حل نماید تا بتواند مراحل را پشت سر بگذارد، این بازی دارای بخش چند نفره نیز می باشد به طوری که بدون برقراری ارتباط صوتی یا متنی، بازیکنان باید به حل معماهای چالش برانگیز بپردازند.

اندروید مورد نیاز: ۸.۰

نیاز به اینترنت: بله

بازی CookieRoute‏ (مسیر شیرینی)

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که به بازی های معمایی علاقه دارید بازی CookieRoute که توسط کمپانی digita Inc ارائه شده است بهترین انتخاب می باشد، طی این بازی سرگرم کننده کاربر باید شیرینی ها را به صورتی بچیند که بتواند در مسیری مناسب مبدا را به مقصد متصل نماید.

با اسکرول و ضربه زدن بر روی تکه های شیرینی می توان به حالت های مختلفی تکه ها را تغییر داد علاوه بر این در بخش دیگری از بازی با تهیه ی مواد اولیه می توانید کلوچه و کیک های متنوعی بپزید.

اندروید مورد نیاز: ۴.۴

نیاز به اینترنت: بله

بازی Merge World Above | کمک کامپیوتر تلفنی

 دوست داری انواع سبک های بازی‌های ویدیویی رو بشناسی؟ انواع سبک های بازی کامپیوتری

بازی Hidden Through Time (پیدا کردن اشیاء در طول زمان)

در این بازی کاربر باید اشیاء پنهان شده را پیدا کند، به طور کلی دقت کاربر در این بازی به چالش کشیده خواهد شد چرا که در فضایی شلوغ باید فهرستی از اشیاء را پیدا کند، این بازی توسط کمپانی Rogueside عرضه شده و برای بزرگسالان بازی سرگرم کننده ای به حساب می آید.

اندروید مورد نیاز: ۴.۴

نیاز به اینترنت: خیر

معرفی محبوب ترین بازی های اندروید فکری برای نوجوانان

در این بخش به معروفت ترین بازی های فکری مخصوص رده سنی نوجوانان پرداخته و تعدادی از آنها را شرح میدهیم

 

بازی Samsara Room‏ (اتاق سامسارا)

اگر طرفدار بازی های معمایی و ماجراجویانه هستید Samsara Room محصول کمپانی Rusty Lake می تواند بسیار جذاب باشد، بازی در اتاق اسرارآمیزی شروع می شود و کاربر را با چالش های مختلفی رو به رو می کند به طوری که شما باید با جابه جا کردن اشیاء داخل اتاق و حل معماها راهی برای فرار پیدا کنید.

اندروید مورد نیاز: ۵.۰

نیاز به اینترنت: خیر

بازی ۲Monument Valley  (دره تاریخی)

این بازی معمایی توسط شرکت Ustwo Games ارائه شده و داستان هیجان انگیزی داشته و کاربر در طی بازی مادر و دختری را باید از دره ای تاریخی و میان پازل ها عبور دهد، طراحی گرافیکی بازی Monument Valley   بسیار زیبا و جذاب بوده و همین امر کاربر را به سمت خود جذب خواهد کرد.

اندروید مورد نیاز: ۴.۴

نیاز به اینترنت: خیر

بازی Merge World Above | کمک کامپیوتر آنلاین

بازی Heal: Pocket Edition

این بازی ساخته ی شرکت Jesse Makkonen بوده و در سبک معمایی عرضه شده است، در داستان این بازی فردی کهنسال باید به حل سخت ترین معماها بپردازد، معماهای این بازی پیچیده بوده و ترکیبی از اعداد و نمادها می باشد.

اندروید مورد نیاز: ۴.۰

نیاز به اینترنت: خیر

بازی 2Monument Valley | راهنمای کامپیوتر

بازی Legends of Runeterra (افسانه رونترا)

اگر دوست دارید در حین بازی مهارت و خلاقیت خود را به چالش بکشید بازی کارتی افسانه رونترا که محصول کمپانی Riot Games بوده و از سری بازی های جذاب و پرطرفدار اندرویدی است برای شما گزینه ی مناسبی خواهد بود، در این مسابقه هر کسی که بتواند جان دیگر بازیکنان را از بین برده و صفر کند برنده ی مسابقه خواهد بود، هر بازیکن در ابتدا ۴ کارت از سری کارت های طلسم و قهرمان به دست خواهد آورد و با آن وارد میدان مسابقه خواهد شد.

 بهترین بازی های کم حجم برای کامپیوتر که با هر سیستمی سازگار است.

بازی GWENT: The Witcher Card Game‏ (گوئنت: بازی کارتی ویچر)

از دیگر بازی های کارتی نسبتا جدید و پرطرفدار اندرویدی می توان به GWENT: The Witcher Card Game اشاره کرد، این بازی توسط کمپانی لهستانی CD PROJEKT S.A عرضه شده است، در شروع بازی دسته کارت ۱۰ تایی بین بازیکنان تقسیم شده و کاربر برای پیروزی در رقابت باید با جمع آوری کارت های قوی دسته کارتی از قهرمانان ساخته و برای رویارویی با رقبا آماده شود، این بازی کاربر را به دنیای ماجراجویانه ی مجموعه ی ویچر خواهد برد، علاوه بر این صداگذاری و موسیقی خوب این بازی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

اندروید مورد نیاز: ۷.۰

نیاز به اینترنت: بله

بازی Legends of Runeterra | تعمیر لپ تاپ

بازی Hearthstone (هارت استون)

هارت استون در گروه بازی های کارتی پیچیده بوده که ساخته ی شرکت بلیزارد می باشد، شناخت دقیق کارت ها و استفاده ی درست از آن ها می تواند به شما در جهت شکست حریفان کمک کند.

اندروید مورد نیاز: ۷.۰

نیاز به اینترنت: بله

بازی Hearthstone | پشتیبان کامپیوتر

معرفی محبوب ترین بازی های اندروید فکری برای تمام سنین

در این بخش به معروفت ترین بازی های فکری مخصوص همه رده سنی پرداخته و تعدادی از آنها را شرح میدهیم

 

بازی Recontact London (تماس مجدد با لندن)

از دیگر بازی های جذاب اندرویدی در سبک معمایی و فکری، Recontact London محصول شرکت Recontact Digital می باشد، در این بازی کاربر در نقش کارگاه باید راز  اتفاقات عجیبی که رخ داده است را پیدا کند.

اندروید مورد نیاز: ۵.۰

نیاز به اینترنت: خیر

بازی Recontact London | تعمیر کیس

بازی Path to Mnemosyne

از دیگر بازی هایی که برای علاقه مندان به بازی های معمایی عرضه شده است Path to Mnemosyne محصول کمپانی Crescent Moon Games می باشد، این بازی معمایی با موسیقی اسرار آمیزی همراه بوده و کاربر باید در نقش دختر بچه ای از مسیر های پیچیده عبور کند یکی از جذابیت های این بازی مسیر حرکت آن می باشد که به سمت جلو و عقب است به نحوی که بعد از رسیدن به بن بست با گردش ۳۶۰ درجه ای به مسیر دیگری هدایت خواهید شد.

اندروید مورد نیاز: ۴.۴

نیاز به اینترنت: خیر

معرفی محبوب ترین بازی های فکری اندروید| رایانه کمک

 دوست داری با بهترین بازی های مالتی پلیر تلفن همراه آشنا بشی؟ بازی های چند نفره فارسی برای گوشی

بازی آمیرزا

آمیرزا بازی بسیار جذاب و ساخت شرکت نردبان اندیشه می باشد، این بازی طرفداران بسیاری دارد و کاربر در طی بازی باید به حدس کلمه بپردازد بازی آمیرزا مراحل بسیار زیادی دارد و موسیقی سنتی این بازی ایرانی، توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است.

بازی Path to Mnemosyne | کمک کامپیوتر تلفنی

بازی Merge World Above‏

یکی از بازی های متنوع در سبک پازلی که ساخته ی شرکت هلندی My.com B.V می باشد Merge World Above نام دارد، در این بازی کاربر با سفر به دنیایی متفاوت باید آیتم های مختلف را در کنار یکدیگر قرار داده و سرزمین خود را گسترش دهد  به عنوان مثال غنچه ها را با یکدیگر ترکیب و گلی زیبا بسازد.

اندروید مورد نیاز: ۴.۴

نیاز به اینترنت: بله

بازی آمیرزا | تعمیر کامپیوتر آنلاین

سخن پایانی:

همان طور که در این مقاله اشاره شد بازی های فکری و معمایی در گروه محبوب ترین بازی های اندرویدی قرار دارند و ما در این مقاله به معرفی برخی از این بازی ها پرداختیم امیدواریم مطالب این مقاله مورد توجه شما کاربران گرامی قرار گرفته باشد در صورتی که در خصوص بازی های اندرویدی یا دیگر زمینه های تخصصی سیستم های کامپیوتری و گوشی های هوشمند با سوال یا مشکلی رو به رو شده اید می توانید از طریق شماره های ۹۰۹۰۷۱۵۴۰ یا ۰۲۱۷۱۲۹  با خدمات کامپیوتری آنلاین رایانه کمک به صورت شبانه روزی در ارتباط باشید.

حل-مشکل-کامپیوتر-رایانه-کمک
آموزش کامپیوتر | بسته ده مهارت
طراحی لوگو

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه ۰ / ۵. تعداد امتیازات ۰

تا کنون امتیازی ثبت نشده است . (اولین نفر باشید)

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه