افزایش کرایه تاکسی های اینترنتی !!

افزایش کرایه تاکسی های اینترنتی !!

با استناد بر آمار ارائه شده توسط شرکت های تاکسی های اینترنتی ،تعداد راننده های این سرویس پر کاربرد روزانه در حال کاهش است و این می تواند دلیلی بر گران تر شدن کرایه تاکسی اینترنتی باشد. برای کسب اطلاات کامل در مورد نرخ بنزن همراه رایانه کمک باشید.

پس از گذشت یک ماه از طرح سهمیه بندی بنزین و افزایش ۲۰۰ درصدی قیمت ،شرکت های تاکسی اینترنتی برای حمایت از رانندگان خود اعلام کردند میزان بنزین دریافتی از دولت تا سقف ۳۰۰ لیتر ( بر اساس میزان مسافت طی شده  در هنگام سرویس دهی به مسافران محاسبه میشود) افزایش خواهد داشت.در واقع به ازای هر صد لیتر مسافت طی شده ،۷ لیتر بنزین اضافه به رانندگان تاکسی های اینترنتی تعلق میگیرد.

حل مشکل کامپیوتر تلفنی

بالا رفتن قیمت بنزین فعالیت سرویس های آنلاین تاکسی شهری را کاهش داده است.

سخنان مدیر عامل شرکت تپ سی آقای میلاد منشی پور:

“با توجه به اینکه افزایش قیمت بنزین باعث افزایش هزینه جاری رانندگان حوزه تاکسی اینترنتی می‌شود، قصد داریم تحت یک طرح حمایتی قسمتی از درآمد خود را به آنها اختصاص دهیم”

شرکت تپ سی به منظور حمایت از رانندگان خود، یک سوم از درآمد خود را در طول یک هفته به رانندگان خود تخصیص داده و در روزهای ۲۷ و ۲۸ آبان مبلغ ۱۵۰۰ تومان به شکل وام و ۵۰۰ تومان به صورت بلاعوض به رانندگان خود پرداخت کرد.

سخنان یکی از رانندگان سرویس آنلاین تاکسی شهری:

“گرانی قیمت بنزین باعث شد تا فعالیت در این صنف دیگر صرفه اقتصادی نداشته باشد. برخی از همکاران ما به دلیل گران شدن بنزین از این حرفه خارج شدند و به دنبال شغل دیگری هستند.”

مدیر عامل شرکت تاکسی اینترنتی اسنپ آقای ژوبین در مورد کاهش آمار رانندگان تاکسی اینترنتی گفت:

” در مورد افزایش منطقی کرایه‌های این صنف با وزارت کشور و وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال مذاکره‌ایم تا به اندازه تاثیر افزایش قیمت بنزین، میزان کرایه‌ها را نیز افزایش دهیم. وی تاکید کرد مسئولان مربوطه نیز در حال بررسی این موضوع هستند”

امروز گسترش فناوری و استفاده از سخت افزارها و نرم افزارهای کامپیوتری در مشاغل سنتی موجب شده تا کسب و کارهای جدیدی در جهت رفع نیاز کاربران رایانه و موبایل شکل بگیرد. یکی از این کسب و کارهای پرطرفدار رایانه کمک است . این شرکت به صورت تخصصی خدمات مشاوره رایانه ای را به صورت تلفنی ارائه می نماید.

گروه خبری رایانه کمک

اینستاگرام رایانه کمک 

حل-مشکل-کامپیوتر-رایانه-کمک
آموزش کامپیوتر | بسته ده مهارت
طراحی لوگو

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه ۰ / ۵. تعداد امتیازات ۰

تا کنون امتیازی ثبت نشده است . (اولین نفر باشید)

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!