" رایانه کمک "

شرکت شبکه گستران سبز پرشیا در سال ۱۳۸۹ با هدف پاسخگویی به سوالات رایانه ای و ارائه خدمات پشتیبانی کامپیوتری در کشور با نام تجاری رایانه کمک اقدام به فعالیت نمود.

در همین راستا تاکنون به بیش از ۸.۵ میلیون تماس پاسخ داده ایم و در رفع مشکلات کامپیوتری، پشتیبان و همراه رایانه ۸۰۰ هزار کاربر بوده ایم.

طی این سال ها در رایانه کمک، بیش از ۵۰ شغل به صورت پایدار برای کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایجاد شده است.

شرکت شبکه گستران سبز پرشیا

خدمات رایانه کمک تلفنی می باشد که هزینه آن به صورت آنلاین یا برخط بر روی قبض تلفن مشترک اعمال شده و در انتهای دوره (بعد از حل مشکل کامپیوتری و مشاوره تلفنی) از مشترک دریافت می گردد.

 

ایده رایانه کمک از جایی رقم خورد که وابستگی های کسب و کار ها به کامپیوتر و زیرساخت های شبکه و اینترنت بیشترمی شد و اعتماد کاربران به مغازه ها و مراکز تعمیراتی به دلایل مختلف از جمله حفظ امنیت و جلو گیری از شکستن حریم خصوصی کاسته می شد و عملا جای خالی یک مرکز پشتیبانی رایانه جهت پاسخ به سوالات و رفع مشکلات رایانه ای احساس می شد.

در آن ابتدا سوالات و جواب ها نیز به صورت ابتدایی مطرح می گشت ولی رفته رفته با پیشرفته تر شدن سیستم ها و توسعه شبکه های اینترنتی سوالات نیز فنی تر شد.تا جایی که خدمات مشاوره تلفنی رایانه کمک یکی از پر ترافیک ترین کسب و کار های شبکه IN مخابراتی طی سال های اخیر است.

 

از همان روز های ابتدایی شرکت رایانه کمک جهت افزایش رضایت کاربران و صیانت از حقوق مشتریان و تشخیص عملکرد کارشناسان از نحوه ارائه خدمات به مشتریان، واحد کنترل کیفیت را متشکل ازکارشناسان خبره و باتجربه راه اندازی نمود.

 

امکان برقراری تماس با واحد کنترل کیفیت در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۷۷۱۹۲۳۳۷ مقدور بوده و همکاران ما در این بخش پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

امروزه کسب و کارهای بسیاری در مواجهه با مشکلات رایانه ای نیازمند این خدمات هستند و ما همچون اورژانس کامپیوتر در هر ساعت از شبانه روز مشاور و همراه رایانه شما هستیم.

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!