مرکز پاسخگویی تلفنی به سوالات رایانه ای و موبایلی 9099071540 (تماس با تلفن ثابت) - 0217129 (تماس با موبایل)
تماس با کارشناس

مقایسه بهترین بسته های پرحجم اینترنتی

  • توسط : مهناز جوانی
  • انتشار: 1402/07/03 - بروزرسانی: 1402/07/03
(مقایسه بهترین بسته های پرحجم  اینترنتی | کمک کامپیوتر تلفنی)
اینترنت ویندوز

انتخاب بسته های پرحجم اینترنتی مناسب، اینروزا میتونه تاثیری پررنگی در روند کسب و کار و رشد کارهای روزمره ما داشته باشه. ما در عصری داریم زندگی می کنیم که بدون تردید تقریبا 90 درصد کارهای مختلف روزانه ما در زمینه های متنوعی چون علمی، رفاهی، تفریحی، کسب و کار ، بیزینس و ... از طریق اینترنت پیش میره و مهمتر این که فرقی نمیکنه که ما در چه رنچ سنی قرار داریم.لذا شما با انتخاب بهترین بسته های پرحجم اینترنتی، تلاش می کنید که بهترین سرعت اینترنت با حجم دانلود

مناسب رو برای خودتون داشته باشید. از اینرو در این مقاله میخواهیم که مقایسه بهترین بسته های پرحجم  اینترنتی رو از چند شرکت مختلف داشته باشیم که شما در پایان این مطلب بتونید مناسب ترین انتخاب رو داشته باشید اما قبلش بایستی بررسی کنیم که بسته های پرحجم چجور بسته هایی هستند؟

🔴شما می توانید برای دریافت پاسخ سوال های خود از طریق تلفن های ثابت با شماره 9099071540 و از طریق موبایل با شماره  0217129 با کارشناسان رایانه کمک در ارتباط باشید.


 آنچه که در این مقاله می خوانید

✅با بسته های پرحجم بیشتر آشنا شوید

✅جزئیات بسته های پرحجم اینترنتی پیشگامان

✅پکیج های اینترنتی آسیاتک

✅مقایسه بسته های پرحجم مخابرات

✅بسته های پرحجم اینترنتی شاتل

✅سخن پایانی

 

با بسته های پرحجم بیشتر آشنا شوید

بسته پرحجم چیست؟ بسته هایی که محدود و دارای حجم دانلود بالا هستند یعنی این بسته ها بدون در نظر گرفتن سرعت، بین بازه های یک تا سه ماه ، حجم شون بالای 100 گیگ و بین بازه های شش ماه تا یکسال بالای 200 یا 300 گیگ هستند.

حالا با این توضیح ، در ادامه میخواهیم که مقایسه بسته های پرحجم اینترنتی چندین شرکت رو با هم مقایسه کنیم.

 

جزئیات بسته های پرحجم اینترنتی پیشگامان

شرکت پیشگامان، موفق در ارائه خدمات اینترنت پر سرعت و همچنین خدمات پهنای باند اختصاصی ، اخیرا بهترین بسته های پرحجم اینترنتی خود رو در بازه های یک، سه ، شش و دوازده ماهه  بصورت زیر ارائه کرده است:

 

 

 

شرکت پیشگامان بیان داشته است که سرویس ها و بسته های اینترنتی ارائه شده، بر اساس نیاز و تجزیه و تحلیل الگوی مصرف مشتریان می باشد و از این رو این بسته ها برای مشترکین بسیار مقرون به صرفه است.

همین طور که شما از تصویر بالا می بینید با سه برابر شدن حجم اینترنت در بازه سه ماهه مبلغ نیز سه برابر شده است ولی در بازهای شش و دوازده ماه شما شاهد مقداری تخفیف از جانب شرکت خواهید بود که پیشنهاد می گردد اگر که میزان استفاده شما بسیار بالاست از پک های شش ماهه و یکساله با حجم بالا استفاده نمایید تا براتون از لحاظ قیمتی مناسب تموم بشود.

 

پکیج های اینترنتی آسیاتک

شرکت آسیاتک یکی دیگه از اپراتورهایی ست که خدمات اینترنتی ارائه میده و در سال های اخیر در زمینه نوع خدمات نت و وجهه عمومی اش بسیار خوب عمل کرده و پیشرفت های قابل توجهی داشته است. آسیاتک که در حال حاضر در بین مشترکین خود محبوب است پکیج های اینترنتی خود رو در قالب کم حجم و پرحجم بصورت زیر به مشتریان معرفی نموده است. ما در ادامه مطلب جزییات رو بررسی می کنیم و بهترین بسته های پرحجم اینترنتی آسیاتک رو به شما پیشنهاد می دهیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

با نگاهی که به اطلاعات بسته های آسیاتک می کنید متوجه میشید که، بین شش ماهه پرحجم با 2400 گیگ و یکساله پرحجم با 4800 گیگ که هردو سرعت 16 مگابایت رو دارند از نظر قیمتی، یکساله برای شما مقرون به صرفه تره.

بعلاوه اگه سه ماهه پر حجم با 1200 گیگ رو با ماهانه پرحجم با 400 گیگ که هر دو سرعت 16 مگا رو دارند مقایسه کنید می بینید که هر دو از لحاظ قیمتی متناسب هستند و فرقی نمیکنه که کدوم رو انتخاب نمایید. و این روند برای سرعت های 8، 4 و 2 مگابایت در برای بازه های یکساله ،شش ماهه، سه ماهه و ماهانه نیز به همین صورت می باشد که پیشنهاد می کنم اگه میزان استفاده شما از اینترنت در طول سال بالاست بسته های پر حجم یکساله با سرعت متوسط رو خریداری کنید.

 

مقایسه بسته های پرحجم مخابرات

شرکت مخابرات یکی از قدیمی ترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت تاکنون تونسته بهترین اینترنت پرسرعت رو با توجه به الگوی مصرف مشتریان بدون مشکل در اختیارشون بگذارد.

در جدول زیر شما می تونید بسته های پرحجم اینترنتی مخابرات رو در بازه های سه ، شش و دوازده ماهه با دو سرعت 8 و 16 مگابایت در حجم های مختلف ببینید.  

 

نوع بسته

سرعت

ترافیک ماهانه

قیمت تومان

سه ماهه

MB

120G

75000

16 MB

240 G

120000

276 G

138000

300 G

150000

 

390 G

195000

شش ماهه

MB

240 G

240000

16 MB

552 G

276000

6600 G

300000

780 G

390000

یکساله

MB

960 G

480000

16 MB

1104 G

552000

1200 G

600000

1560 G

780000

 

 

با توجه به جزییات جدول بالا، اگه بخواهیم بسته های سه ماهه رو با هم مقایسه کنیم میبینیم که هر چه مقدار حجم بالاتر میره قیمت مقرون به صرفه تر میشه لذا اگه قصد داشته باشید که بطور مثال در بازه سه ماهه یکی از بسته ها رو خریداری کنید پیشنهاد می کنم بسته با حجم 390 گیگابایتی با سرعت 16 مگابایت رو بخرید که براتون هم از لحاظ حجم و هم از نظر قیمت مناسب تر بشود.

ولی اگه حالا بخواهیم بسته های سه ماهه رو با شش و یا دوازده ماهه مقایسه کنیم می بینیم که چون مدت بازه طولانی تر میشه قیمت از لحاظ مقرون به صرفه بودن تغییری نمیکنه یعنی این که قیمت بسته سه ماهه با حجم 240 گیگا با سرعت 16 مگا با قیمت بسته شش ماهه با حجم 480 و سرعت 16 مگا کاملا متناسب است در واقع  بازه زمانی ، حجم مصرف و قیمت هر دو، دو برابر شده اند. لذا در اینجا توصیه می کنم که ابتدا میزان استفاده از اینترنت و سنگینی کارتون رو بسنجید و سپس با توجه به الگوی مصرف تون، یکی از بازه ها رو ترجیحا با سرعت 16 مگابایت انتخاب نمایید .

اگه که شما میخواهید بیشتر در مورد جدیدترین تعرفه های اینترنت پرسرعت مخابرات بدونید توصیه می کنم که مطلب مربوطه رو بخونید که میتونه در این زمینه براتون یاری دهنده خوبی باشه .

 

بسته های پرحجم اینترنتی شاتل

شرکت شاتل که از پوشش اینترنتی G3 و G4 برخوردار است اخیرا بهترین بسته های پرحجم اینترنتی خود رو با اعتبار 30 روزه بصورت زیر ارائه کرده است: 

میزان حجم

مدت اعتبار

مبلغ

20 گیگابایت

یک ماهه

65 هزار تومان

40 گیگابایت

یک ماهه

98 هزار تومان

70 گیگابایت

یک ماهه

210 هزار تومان

 

دقت کنید که حجم بسته های اینترنتی شرکت شاتل در حد مقادیر 20 تا 70 گیگا بایت می باشد و تا کنون همین میزان حجم رو به عنوان بسته های پرحجم به مشتریان خود ارائه ارائه کرده است .

همین طور که شما از جدول بالا می بینید هر چه میزان حجم بالاتر میره قیمت بصرفه تر میشه و شرکت شاتل در حجم های بالاتر برای شما تخفیف خوبی رو در نظر می گیره لذا در اینجا پیشنهاد میشه اگه که میزان حجم دانلودتون در ماه بالاست بسته 70 گیگابایتی رو خریداری کنید که برای شما مقرون به صرفه تر میشود.

 

سخن پایانی

ما در این مقاله بهترین بسته های پرحجم اینترنتی چندین شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت که اکثر کاربران با اونها سر وکار دارند، بررسی و مواردی چون میزان حجم، سرعت و قیمت اونها رو مقایسه کردیم. بنظر میاد که شرکت مخابرات و آسیاتک بسته های مقرون به صرفه تر و متنوع تری رو به با توجه به حجم و سرعت نت به مشترکین ارائه می دهند ولی درهر حال شما می تونید با توجه به این اطلاعات و میزان استفاده خودتون از اینترنت و همچنین میزان فوریت کارتون، بهترین بسته ای که با الگوی مصرف شما متناسب است رو خریداری نمایید. امیدوارم که این اطلاعات برای شما مفید و کاربردی بوده باشه و اون رو با دوستان و اطرافیان تون نیز به اشتراک بگذارید. از همراهی شما تا انتهای مقاله متشکرم، در صورتی که سوالی در این خصوص داشتید با كارشناسان مجموعه رايانه كمك از طریق تلفن های ثابت با شماره 9099071540 و از طریق موبایل با شماره  0217129  تماس بگیرید تا در کمترین زمان به جواب مناسب برسید.

📌 رفع مسئولیت: محتوای این صفحه صرفاً برای اطلاع رسانی است و در صورتی که تسلط کافی برای انجام موارد فنی مقاله ندارید حتما از کارشناس فنی کمک بگیرید.

نظرات :
اولین نظر را ثبت کنید

برای این مطلب تابحال نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید

ارسال نظر :

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

عملیات انجام شد