قابلیت Close Friends چیست؟

close drind instagram چیست | رایانه کمک تلفنی

قابلیت Close Friends  ویژگی ای می‌باشد که جدیدا به برنامه اینستاگرام اضافه شده است برای آموزش این قابلیت کاربردی همراه رایانه کمک باشید

اپلیکیشن اینستاگرام برای راحتی کاربرانش این قابلیت را اضافه کرده زیرا اگر از ویژگی بستن فرندها در اینستاگرام استفاده کنیم تنها کسانی که جزو لیست ما باشند می‌توانند استوری‌های ما را مشاهده کنند. به عبارتی اگر کسی را جزو لیست کلوزفرند قرار دهیم نوعی شخصی‌سازی کردیم.

دلیل به وجد آمدن قابلیت Close Friends این بود که همه دوست داشتند فرندهای زیادی داشته باشند و فرندهای غریبه معمولا برای ما دردساز می‌شوند. به همین علت تمام کاربران دوست داشتن تا حریم خصوصیشان حفظ شود، حال به راحتی حریم خصوصی خود را در اینستاگرام میتوانیم حفظ کنیم.

با قابلیت Close Friends ما می‌توانیم دوستان و آشنایان خود را از بین فالورها لیست کنیم و یک حلقه‌ی دوستانه و خصوصی ایجاد کنیم و استوری خود را به‌صورت خصوصی منتشر کنیم.

قابلیت Close Friends

برای استفاده از لیست قابلیت Close Friends باید به قسمت نمایه بروید و روی Close Friend در منوی که سمت راست قرار دارد کلیک کنید در این قسمت هر کسی را که انتخاب کنید جز کلوزفرند شما می‌شوند. در این قسمت تنها دوستان نزدیک ما قرار می‌گیرند هنگامی که بخواهیم استوری بگذاریم دو گزینه مشاهده می‌کنیم یکی برای گذاشتن استوری برای همه می‌باشد یکی برای Close Friend در این قسمت اگر استوری شما شخصی بود و تمایل داشتید فقط اون لیست استوری شما را مشاهده کنند روی Close Friend کلیک کنید.

حل مشکل کامپیوتر تلفنی

اخیرا اینستاگرام ویژگی جدیدی به نرم افزار خود اضافه کرده که لیست دوستان نزدیک یا کلوزفرندز (Close Friends) نامیده می‌شود.

بعد از اضافه شدن قابلیت Close Friends بیشتر کاربران اینستاگرام که با رایانه کمک تماس می‌گرفتند سوالاتی درمورد کلوزفرندز می‌پرسیدند که شامل

  • چرا کلوزفرندز ندارم ؟
  •  کلوزفرندز در اینستاگرام چیست؟
  •  از همه مهم‌تر از کجا بفهمم کلوزفرند هستم ؟
  • اصلا چطوری از قابلیت Close Friends استفاده کنم ؟
  •  چطور دوستانم را جزو لیست Close Friends قرار دهم؟
  • کلوز فرند اینستاگرام یعنی چی ؟
close drind instagram چیست | رایانه کمک تلفنی

  می خوای آموزش بستن کامنت اینستاگرام را یاد بگیری ؟

اول اینجا کلوزفرند اینستاگرام را  یاد بگیر بعد به راحتی با مطالعه بخش بستن کامنت در اینستاگرام دسترسی به کامنت های پست اینستاگرامتون را ببندید .

به همین علت تصمیم گرفتیم در این بخش توضیحات کاملی درمورد قابلیت Close Friends در اینستاگرام بدهیم با رایانه کمک همراه باشید و دلیل نداشتن کلوزفرند در اینستاگرام را بیابید و به راحتی دوستان نزدیک خود را جزو این لیست قرار دهید.

از کجا بفهمم کلوزفرند Close Friend هستم ؟

اگر شخصی جزو کلوزفرند ما باشد و ما استوری بگذاریم برای Close Friend دورتادور استوری ما به جای صورتی سبز می‌شود و آن کاربر متوجه می‌شود جزو کلوزفرند ما هست پس از اینجا میفهمیم که کلوز فرند هستیم !!! اینم یه ترفند قشنگ

تا حالا با مشکل باز نشدن استوری اینستاگرام  رو به روشدی؟

بعد از این با مطالعه مطلب  باز نشدن استوری اینستاگرام   خودتون به راحتی میتونید مشکل باز نشدن استوری اینستاگرام  رفع کنید.

قرار دادن استوری با قابلیت Close Friends

چنان‌چه قسمت بستن فرندها در اینستاگرام را دارید که اگر آپدیت جدید اینستاگرام را گرفته باشید حتما  قابلیت Close Friends هم برای شما اضافه شده است از این ویژگی استفاده کنید و استوری‌ها خود را تنها برای دوستان صمیمی خود به نمایش بگذارید. این هم یک راه حل خوب برای به نمایش گذاشتن استوری برای دوستان صمیمی در اینستاگرام.

کلوز فرند در استوری چیست کلوز فرند اینستا | رایانه کمک تلفنی

آشنایی بیشتر با قابلیت Close Friends

با مطالعه این مقاله می توانید به راحتی به سوالات خود در مورد قابلیت Close Friends جواب بدین جهت کسب اطلاعات کامل در مورد  ترفندهای گوشی و کامپیوتر میتوانید از پیج اینستاگرام رایانه کمک دیدن کنید همچنین برای پاسخ به سوالات کامپیوتری و رفع مشکلات کامپیوتری خود می توانید از مشاوره ی شبانه روزی کارشناسان رایانه کمک انلاین استفاده کنید .

خرید آنتی ویروس | رایانه کمک تلفنی
حل-مشکل-کامپیوتر-رایانه-کمک
طراحی لوگو
آموزش کامپیوتر | بسته ده مهارت

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱

تا کنون امتیازی ثبت نشده است . (اولین نفر باشید)

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!