قابلیت‌های جدید ویندوز ۱۰ بدون نصب به‌روزرسانی اصلی ممکن شد

ویژگی جدید دریافت قابلیت‌های جدید ویندوز 10| رایانه کمک
حل مشکل کامپیوتر تلفنی

اخیرا شرکت مایکروسافت درحال اضافه کردن قابلیت‌های جدید ی می‌باشد که این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد بدون نصب به‌روزرسانی‌های اصلی می‌توانند قابلیت‌های جدید ویندوز ۱۰ یا همان Windows 10 را به‌راحتی روی سیستم خود نصب کند.

قابلیت‌های جدید ویندوز ۱۰ بدون نصب به‌روزرسانی اصلی ممکن شد

مدیرعامل شرکت مایکروسافت اقدام به تغییراتی اساسی در نحوه‌ی ارائه‌ی به‌روزرسانی در ویندوز ۱۰ کرده است.

در این تغییرات قرار است عملکردهای جدید از به‌روزرسانی‌های سالانه جدا شود در این قابلیت شرکت مایکروسافت کوشیده یک ابزار جدید برای نصب قابلیت‌های جدید ویندوز ۱۰ ایجاد کرده تا کاربران هرساله به انتظار به‌روزرسانی‌های بهار یا پاییز نباشند

ویژگی جدید دریافت قابلیت‌های جدید ویندوز ۱۰

تقریبا هرساله کاربران ویندوز ۱۰ برای دریافت کردن به‌روزرسانی‌های اصلی پلتفرم‌های خود منتظر می‌ماند

بیشتر این آپدیت‌های ویندوز ۱۰ دارای ویژگی‌های جدید و تغییراتی در رابط کاربری خود می‌باشند.

به جز این قابلیت می‌توانیم پیشرفت‌های در هسته‌ی سیستم زیر مشاهده کنیم. شرکت مایکروسافت در ماه‌های اخیر با ساختن قابلیت به‌روزرسانی‌های انعطاف‌پذیر توانسته روش ارسال آن را بهبود ببخشد.

مثلا در ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ قابلیت آپدیت به عنوان یک به‌روزرسانی اختیاری در دسترس هستند. تقریبا توسط این ویژگی کاربران می‌تواند آپدیت‌ها یا به‌روزرسانی‌های اساسی خود را به صورت دلخواه انجام دهند و اگر لازم دانستن روی کامپیوتر خود نصب کنند.

این شرکت قصد دارد این ابزار جدید را در سال ۲۰۲۰ نیز ارایه می‌دهد. شرکت مایکروسافت نام این اپلیکیشن را Windows Feature Experience Pack گذاشته است.

این قابلیت یا اپلکیشن را می‌توانید از سایت فروشگاه مایکروسافت دانلود و استفاده کنید و می‌تواند تقسیم‌بندی‌های ویندوز ۱۰ را تایید کند.

هم‌چنین یک برنامه‌ی مشابه همین برنامه توسط شرکت مایکروسافت برای به‌روزرسانی‌های موجود برای اعضای برنامه‌ی Windows insider در قالب fast ring نیز وجود دارد. خبر مهم از مایکروسافت در سال ۲۰۲۰ به این صورت می‌باشد که قابلیت جدید ویندوز ۱۰ دیگر جزوی از آپدیت‌های سالانه ویندوز نخواهد بود و کاربران insiders به محض آماده شدن می‌توانند بدون انتظار کشیدن آن را مورد آزمایش قرار دهند.

سپس از طریق برنامه‌ی windows feature experience pack آن‌ها را دراختیار کاربران خود قرار خواهد دهد این برنامه‌ی مهم را هم‌اکنون می‌توان سایت فروشگاه مایکروسافت دانلود کنید. برای دانلود می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید اما فعلا در دسترس نمی‌باشد.

برای کسب اطلاعات به روز همراه رایانه کمک باشید در پیج اینستاگرام رایانه کمک  می توانید از جدید ترین ترفندهای گوشی و موبایل استفاده کنید .

منبع خبر : gizchina

  میخوای دانلود گرفتن از ساندکلود رو یاد بگیری؟

برای دانلود از نرم افزار ساندکلودروی لینک کلیک کنید “دانلود از ساندکلود (sound cloud)

خرید آنتی ویروس | رایانه کمک تلفنی
حل-مشکل-کامپیوتر-رایانه-کمک
آموزش کامپیوتر | بسته ده مهارت
طراحی لوگو

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه ۰ / ۵. تعداد امتیازات ۰

تا کنون امتیازی ثبت نشده است . (اولین نفر باشید)

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!