ربات‌ها تا سال۲۰۲۰ بیش از پنج میلیون شغل را از انسان خواهند گرفت

تا سال 2020 ربات‌ها بیشتر از 5 میلیون عنوان شغلی را از انسان خواهند گرفت | رایانه کمک تلفنی

تا سال ۲۰۲۰ ربات‌ها بیشتر از ۵ میلیون عنوان شغلی را از انسان خواهند گرفت و چند میلیون نفر بیکار خواهند شد ربات‌ها دقت بیشتر و خطای کمتر نسبت به انسان دارند اگر با ربات‌ها و دانش هوش مصنوعی آشنا نیستید درصورت تمایل مطلب کاربرد هوش مصنوعی را مطالعه کنید.

حل مشکل کامپیوتر تلفنی

به زودی علوم کامپیوتر گسترش می یابد و رایانه کمک خواهد کرد به مردم و کارفرما ها ، که از راه دور و آنلاین تمام کارگران خود را کنترل کنند کارگرانی که به پول ، غذا ، مسکن ، پوشاک و … نیاز ندارند ، هیچ خطایی ندارند و هرگز دزدی نمیکنند ، این کارگران ربات هایی هستند که میتوانند بیست و چهار ساعته و بی وقفه کار می کنند و این یعنی افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها و خطاهای موجود در محیط های کاری ، البته برای ربات ها و تعمیر یا مدیریت ربات ها به افرادی مسلط به خدمات رایانه ای و نرم افزار ها برنامه نویسی مخصوص ربات ها برای پشتیبانی آنلاین و مداوم ربات ها هستند البته جای نگرانی نیست با رشد در حوزه ی رباتیک به طور خودکار افراد مسلط به تعمیر ربات ها پرورش می یابند .

در سال‌های اخیر پیشرفت چشم‌گیری در نانو تکنولوژی، بیوتکنولوژی، علوم ژنتیک و دنیای رباتیک شاهد هستیم و ربات‌ها ماشین‌های پیچیده هستند که به دلیل هزینه‌ی کم، دقت زیاد و کارایی بالا به‌زودی جایگزین انسان‌ها و نیروی کار انسانی می‌شوند هرچند ربات‌ها نمی‌توانند خدمات کامپیوتری و تعمیر لپ‌تاپ انجام دهند اما مشاغلی هستند که به‌زودی ربات‌ها در آن مشغول به کار می‌شوند! از این مشاغل می‌توان به کارگران کارخانه، نیروهای خدماتی، حسابداران و… اشاره کرد.

 

پیشرفت و ساخت ربات‌های جدید هرچند یک انقلاب صنعتی بزرگ می‌باشد اما درحقیقت بسیار تلخ است در شرایطی که روزبه روز شاهد افزایش جمعیت هستیم، بیکاری بخشی از جامعه و نیروی کار ضربه‌ی بزرگی به مردم خواهد زد، همچنین در بعضی از مشاغل توانایی که کارمندان در محیط کاری و برقراری ارتباط خود با مشتری از یک ربات تاثیرگذارتر است . به هرحال در بحث ربات‌ها و همکاری آن‌ها با سایر انسان‌ها اما و اگرهای فراوان بسیار وجود دارد اما در سال‌های آینده شاهد پیشرفت چشم‌گیر ربات‌ها و ساخت ربات‌های جدید خواهیم بود.

خرید آنتی ویروس | رایانه کمک تلفنی
حل-مشکل-کامپیوتر-رایانه-کمک
آموزش کامپیوتر | بسته ده مهارت

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه ۰ / ۵. تعداد امتیازات ۰

تا کنون امتیازی ثبت نشده است . (اولین نفر باشید)

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!