تغییر نام کاربری در اینستاگرام

تغییر نام در اینستاگرام | خدمات کامپیوتری رایانه کمک

تغییر نام کاربری در اینستاگرام یا عوض کردن اسم در اینستا دلایل زیادی دارد امروزه به دلیل امنیت بیشتر شبکه های اجتماعی به ما اجازه نمی‌دهند که پس از انتخاب نام کاربری آن را عوض نماییم دلیل این موضوع روشن است نام کاربری به عنوان عنصر اصلی شناخت حساب ما توسط نرم افزار به کار می رود به همین دلیل بهتر است نام کاربری خود را در اینستاگرام را تغییر ندهید .

اما ممکن است با تغییر شغل احتیاج داشته باشیم نام کاربری خود را در اینستاگرام عوض نمایید لازم به ذکر است که بدانید نامی که انتخاب می کنید باید منحصر به فرد باشد یعنی  قبلاً کسی از آن استفاده نکرده باشد .

پس نتیجه میگیریم یکی از دلایل تغییر نکردن نام کاربری در اینستاگرام انتخاب نام تکراری می باشد حتی اگر با یک اسم مشخصی اکانتی ساخته باشید سپس آن  صفحه را برای همیشه پاک کنید باز هم نمی‌توان از آن  اسم مجدد استفاده کرد.ا

گر قصد حذف اکانت اینستاگرام رادارید می توانید مطلب حذف اکانت اینستاگرام را مطالعه نمایید .

دلایل تغییر نکردن نام کاربری در اینستاگرام

در بعضی از نرم‌افزارهای پیام رسان تنها می توانیم  به  تعداد مشخصی نام خود را تغییر دهیم

پس یکی از از دلایل تغییر نکردن نام کاربری در اینستاگرام ممکن است به دلیل عوض کردن بیش از حد نام کاربری در اینستاگرام می باشد اما اخیراً اینستاگرام این مشکل را برطرف کرده و ما  میتوانیم به تعداد دلخواه نام کاربری خود را در اینستاگرام عوض نماییم.

نکته : نام کاربری با نامی که نمایش داده می شود متفاوت می باشد Display Name یا همان نامه نشان داده شده در زیر نماد ماست و لازم نیست که منحصر به فرد باشد در این قسمت ما می توانیم از ایموجی ها ، اعداد و خط تیره استفاده نماییم.

آنطور که از قبل گفتیم نام کاربری که در بالای تصویر ما وجود دارد و حتماً باید منحصر به فرد باشد همچنین ما نمی‌توانیم نام کاربری خود را بیشتر از ۳۰ کاراکتر قرار داده یا اسمی با ایموجی و عدد قرار دهیم.

پس اگر قصد داشته باشیم در مورد دلایل تغییر نکردن نام کاربری در اینستاگرام توضیح کلی دهیم باید بگوییم ما نمی توانیم نامی تکراری ، استفاده از بیشتر از  ۳۰ کاراکتر و استفاده نمودن از اعداد یا ایموجی در انتخاب اسم داشته باشیم. چنانچه با ارور Checkpoint required و Challenge required اینستاگرام مواجعه شدید و راه حل آن را نمی دانستید حتما مطلب حل ارور Checkpoint required و Challenge required اینستاگرام را مطالعه نمایید.

عوض کردن نام کاربری در اینستاگرام با موبایل 

اگر قصد تعویض نام کاربری در اینستاگرام را دارید باید همانند زیر عمل نمایید .

۱ نرم افزار اینستاگرام را اجرا کرده و وارد حساب کاربری خود شوید اگر اینستاگرام شما دارای چند اکانت می باشد از قسمت بالای آن اکانت مورد نظر خود را انتخاب نمایید .

۲ در این قسمت باید حساب کاربری خود را اجرا کرده است سپس روی گزینه  ” Edit Profile ” در قسمت پروفایل خود کلیک نمایید .

روش تغییر نام کاربری در اینستاگرام

۳در این قسمت باید روی عبارت Username کلیک نمایید ابتدا نام قبلی خود را پاک کرده سپس نام دلخواه خود را وارد نمایید اگر نام شما توسط اینستاگرام تایید شود می توانید روی تیک آبی که در قسمت راست و بالای کادر وجود دارد کلیک نمایید با انجام این کار به راحتی می توانید اقدام به تغییر نام کاربری در اینستاگرام دهید

تغییر نام اینستاگرام | خدمات کامپیوتری

اگر با مشکل تغییر نکردن نام کاربری در اینستاگرام مواجعه هستید می توانید به نکاتی که در بالا اشاره کرده ایم توجه نمایید و اسمی با مشخصات درست انتخاب نمایید .

 

تغییر دادن نام کاربری در اینستاگرام توسط نسخه وب

همانطور که در قسمت اول اشاره کرده ایم برای تغییر نام کاربری در اینستاگرام میتوانیم از طریق نسخه وب اینستاگرام نیز استفاده نماییم اگر قصد دارید از نسخه وب برای تغییر دادن نام کاربری خود در اینستاگرام استفاده نمایید باید همانند زیر عمل نمایید.

۱ وارد مرورگر وب خود شده سپس وارد آدرس  Instagram.com شوید در این قسمت باید نام کاربری و رمز خود را وارد نمایید اگر قبلا هم با نسخه وب وارد اینستاگرام شده اید کافیست حساب خود را لاگین نمایید

۲  پس از وارد شدن به صفحه خود باید از سمت راست روی عبارت Profile کلیک نمایید سپس وارد قسمت نمایه شوید.

۳ در این قسمت باید روی گزینه ی  Edit Profile کلیک نمایید سپس نام کاربری دلخواه  و مناسب خود را وارد نمایید سپس برای تکمیل روند تغییر نام کاربری در اینستاگرام باید روی گزینه ی Submit کلیک نایید.

اگر در انتخاب نام کاربری خود دچار اشتباه شده اید یا به هر دلیلی می خواهید نام قبلی خود را مجدداً برگردانید می توانید در مدت زمان ۱۴ روز نام کاربری خود را به نام قبلی باز گردانید .

پس از چهارده روز نیز می‌توانید نام قبلی خود را برگردانید اما ممکن است قبل از شما کسی آن را انتخاب کرده باشد .

در این حالت ما نمی توانیم نام قبلی خود را بازگردانیم زیرا توسط کسی دیگر رزرو و انتخاب شده است در نتیجه به مشکل بزرگ تغییر نکردن نام کاربری در اینستاگرام برمیخوریم .

در این حالت نگرانی به خود راه ندهید زیرا ممکن است  فرد مورد نظر که نام شما را انتخاب کرده است قصد تغییر نام خود را داشته باشد در این حالت می‌توانید نام قبلی خود را برگردانید لازم به ذکر است که بدانید خود نرم افزار اینستاگرام گاهی اسم های جعلی یا اکانت های فیک را پاک میکند پس اگر اکانت فرد مورد نظر فیک باشد شاید بتوانید دوباره نام قبلی خود را برگردانید.

سخن آخر مطلب محدود شدن کامنت در اینستاگرام 

چنانچه با مطالعه مطلب بالا موفق به تغییر نام کاربری خود در اینستاگرام نشده اید می توانید از کارشناسان کمک رسان رایانه کمک در زمینه تغییر دادن نام کاربری در اینستاگرام استفاده نمایید همچنین اگر با مشکلات کامپیوتری و موبایل مواجه شده اید و می توانید به صورت مستقیم به مراکز تعمیر لپ تاپ یا تعمیر موبایل مراجعه نمایید و از کارشناسان کمک رسان رایانه کمک در زمینه حل مشکلات کامپیوتری و برطرف نمودن مشکلات موبایل استفاده نمایید در آخر اگر به تازه‌ترین اخبار روز تکنولوژی و جدیدترین ترفند های روز دنیا علاقمند هستید می توانید از پیج اینستاگرام رایانه‌کمک دیدن فرمایید

حل-مشکل-کامپیوتر-رایانه-کمک
آموزش کامپیوتر | بسته ده مهارت
طراحی لوگو

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه ۰ / ۵. تعداد امتیازات ۰

تا کنون امتیازی ثبت نشده است . (اولین نفر باشید)

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه